Cobalt klientu stipendija piešķirta topošajai mūziķei, stipendiātei Ilzei Cepurniecei.

Stipendiāte Ilze Cepurniece

Aicinot uz COBALT jaunā biroja atvēršanas svētkiem, advokātu biroja COBALT vadība aicināja ziedu un dāvanu vietā ziedot stipendijai topošiem mūziķiem.  16. decembrī stipendija piešķirta Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Etnomuzikoloģijas 2. kursa studentei Ilzei Cepurniecei.Par saņemto stipendiju stipendiāte teica: “Jūs man esat snieguši jaunas iedvesmas impulsu, kas manai muzicēšanu piepildīs ar vēl skanīgākām izteiksmēm un nošu rindām!  Manā balsī un kokles stīgās vēl ilgi skanēs pateicības un mīlestības skaņas, ko nevar izteikt ar vārdiem, tieši Jums!”

Sadarbība ar COBALT aizsākās 2014. gadā, dibinot divas stipendijas topošajiem juristiem. COBALT ir viens no vadošajiem Latvijas advokātu birojiem ar respektablu klientu loku un izcilu kvalitatīvu pakalpojumu sniedzēja reputāciju. Tas sniedz juridiskos pakalpojumus vietējiem, reģionāliem un starptautiskiem klientiem un ir viens no vecākajiem advokātu birojiem Latvijā, kas specializējas ar komercdarbību saistītu pakalpojumu sniegšanā.

COBALT klientu stipendijai ziedojuši: Rauls Vēliņš, SIA "CREDITREFORM LATVIJĀ", SIA "TAVEX", SIA "ERNST & YOUNG BALTIC", SIA "KILBE", COBALT. Paldies ziedotājiem!

http://www.cobalt.legal/

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B

Raksti mums