Trešo reizi tiek piešķirtas Draudzīgā aicinājuma fonda stipendijas.


Foto:Māris Buholcs

16. februārī  Vidzemes koncertzālē "Cēsis"  piešķirtas Draudzīgā aicinājuma fonda stipendijas. Ziedotāji ir Mūrmaņu un Sikšņu ģimene, kuras novēlējušas stipendijas par izciliem sasniegumiem mācībās Cēsu rajona 27 vidusskolu klašu skolēniem no deviņām bijušā Cēsu rajona skolām: Cēsu Valsts ģimnāzijas, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas, Cēsu Pilsētas, Jaunpiebalgas, A.Kalniņa Cēsu Mūzikas, Vecpiebalgas, Raunas, Priekuļu un Nītaures vidusskolām.

Katrs skolēns semestrī saņem stipendiju 250 eiro, kas tiek izmaksāta katru mēnesi, no janvāra līdz maijam. Kopējais stipendiju fonds semestrim ir 6750 eiro.

Stipendiātu vidū ir 6 jaunieši, kuri šo stipendiju saņem jau trešo reizi, 15 jaunieši-stipendijas otrreizēji saņēmēji un vēl 6 skolēni, kuri par stipendiātiem kļuva pirmo reizi.

Sarīkojumā izcilu koncertu sniedza A. Kalniņa Cēsu Mūzikas skolas audzēkņi. Draudzīgā aicinājuma fonda priekšsēdētājs Jānis Endele svētku uzrunā aicināja skolēnus domāt par patriotismu, bet ziedotāja Kristīne Mūrmane runāja par vērtībām, īpašu paldies veltot stipendiātu vecākiem.

Saņemot stipendijas stipendiāte Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas 12. Klases skolniece Arta Alksnīte teica: „Joprojām ticu, ka reiz arī es varēšu ne tikai ņemt, bet arī dot, jo, kā Rainis ir teicis- „es ritu, ritu, mūžam ritu, ņemot un dodot topu par citu…”.”

Īpašs paldies J. Endelem!

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B

Raksti mums