Draugu stipendija 2016

Paldies, Draugi!
Ar šādu sveicienu un prieka pilniem smaidiem studijas ar Draugu stipendiju uzsāks un turpinās 16 stipendiāti. 
Šogad kopā, roku rokā, pateicoties mūsu ziedotājiem, studijas uzsāks un turpinās 667 jaunieši. Esam pateicīgi mūsu bijušajiem stipendiātiem, kuri īstenojot Vītolu fonda vēlējumu "... ar izglītību dzīvē sasniegt tādu līmeni, lai varētu palīdzēt citiem!" atgriezušies fondā kā ziedotāji. Stipendiāte Maira Asare savā vēstulē raksta: “Bērni paņemt iemācās paši, bet dot – tas ir jāmāca. Un Jūs ar savu piemēru, ar nesavtību un labsirdību, mūs mācāt darīt labu un dalīties. ” 
Kopš 2008. gada portālā Ziedot.lv ir iespēja ziedot Draugu stipendijai. Izveidotā Draugu stipendija rada iespēju cilvēkiem, kas nespēj atvēlēt lielus naudas līdzekļus kāda jaunieša studijām, savu artavu dot caur Draugu stipendiju.
Pateicoties daudzu cilvēku ziedojumiem, 2016./ 2017. mācību gadā studēs 16 jaunieši. Projektam Draugu stipendijai šogad saziedoti 6402.9 € , bet vēl 20 talantīgi, centīgi, kandidāti, cer, ka viņiem palīdzēsim uzsākt studijas. Viena mācību gada stipendija ir 1 500 EUR. Ikviens labas gribas cilvēks tiek gaidīts Vītolu fonda Draugu pulkā. 
Ziedot Draugu stipendijai var caur portālu ziedot.lvhttps://www.ziedot.lv/draugu-stipendija-2016-2263 Vairāk informācijas Vītolu fonda mājaslapā: http://www.vitolufonds.lv/ka-ziedot

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B

Raksti mums