ERGO stipendiātu sarīkojums Rīgas Motormuzejā.

  
ERGO pārstāvji un 2016./2017. gada stipendiju saņēmēji

Šogad aprit jau 15 gadi kopš ERGO piešķir stipendijas bez vecāku gādības palikušiem un studēt gribošiem jauniešiem! Ik gadu Apdrošināšanas sabiedrība ERGO rīko tikšanās ar studentiem Rīgas interesantākajās vietās, kā Latvijas Bankā, Mākslas muzejā Rīgas birža, Latvijas Nacionālajā operā un baletā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā un Laimas šokolādes muzejā. 

Šogad atjaunotajā Rīgas Motormuzejā stipendiātiem bija iespēja apskatīt ekspozīcijas Vītolu fonda bijušā stipendiāta un gida Jura Vanaga vadībā. Pēc interesantās ekskursijas, stipendiāti un ERGO pārstāvji kopīgi pārrunāja aizvadītā gada notikumus un iepazinās ar pieciem jaunajiem stipendiju saņēmējiem. Šobrīd stipendiju saņem 17 jaunieši, kuri studē Latvijas augstskolās. 

Stipendiāte Dita Augule raksta: “Tikšanās ar ERGO stipendijas ziedotājiem ir viens no rudens semestra gaidītākajiem notikumiem. Jau otro gadu tas ir mans atspēriena punkts, lai ar jaunu motivācijas devu turpinātu mācību semestri. Šogad stipendiātu tikšanās notika Motormuzejā, taču pats jaukākais šajā tikšanā bija kopīgās sarunas ar pārējiem stipendiātiem un ERGO valdes locekļiem, jo tas palīdz saprast, cik patiesībā daudz esmu ieguvusi ne tikai finansiāli, bet gan kā cilvēks - draugus, kolēģus, tādus pašus sapņotājus kā esmu es pati. Paldies ERGO par šīm tikšanām!”

How to find us?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B

Contact us