Vītolu fonda pateicības pusdienas Latvijas fondu, organizāciju, korporāciju vadītājiem.

 
Ingars Eriņš (no kreisās), Lauris Prikulis, Zinta Ķirse, Lalita Muižniece, Iveta Rībena, Vita Diķe, Inna Rozenšteina, Artūrs Dzenis, Pēteris Bolšaitis, Valdis Bērziņš, Māris Slokenbergs. 

28. septembrī Vītolu fonds godināja Latvijas fondus, organizācijas un korporācijas, kas palīdz īstenot mērķi - stipendiju veidā palīdzēt spējīgiem, centīgiem, bet maznodrošinātiem jauniešiem studēt Latvijas augstskolās. Kopā atskatījāmies uz paveikto pēdējo gadu laikā un izvērtējām plānus nākotnei. Šobrīd fondu, organizāciju un korporāciju ziedojumi no visas pasaules sniedz iespēju studēt 157 jauniešiem. Vītolu fonda pateicības pusdienās piedalījās vadītāji un pārstāvji no Rīgas Hanzas Rotary kluba, korporācijas Fraternitas Lataviensis, ABLV Charitable Foundation, Arnolda un Helēnas Sildegu fonda, Latvijas Zonta kluba, Kluso varoņu fonda, Latviešu fonda un Elfrīdas un Jāņa Rutku fonda. 

Latvijas Zontu klubu stipendijas koordinatore Iveta Rībena pēc pateicības pusdienām rakstīja: "Liels paldies par ielūgumu uz Pateicības pusdienām. Tā patiesi bija interesanta un iedvesmojoša tikšanās ar jums, jūsu darbīgo, atbildīgo un radošo komandu, ar aktīvajiem un uzticamajiem stipendiju atbalstītājiem. Lai mums ražīga turpmākā sadarbība!" Paldies mūsu ziedotājiem par sadarbību un restorānam "Benjamiņš" par uzņemšanu! 

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B

Raksti mums