Grāmatas “Pēteŗa Peripētijas” atklāšanas svētki.

Pēteris Paulis Bolšaitis

12. jūlijā Studentu korporācijas ''Fraternitas Lettica'' zālē norisinājās Pētera Bolšaitis grāmatas ''Pēteŗa Peripētijas'' atklāšanas svētki. "Pēteŗa Peripētijas" ir asprātīgas, humora pilnas un reizē mazliet smeldzīgas atmiņas.  Pēteri dzīves ceļš no Latvijas vispirms aizved uz Austriju, tad Venecuēlu, Ameriku, Eiropu un pat Japānu. "Pēteŗa Peripētijas" ir ne tikai skaists stāsts par mīlestību, uzticību un pienākumu, bet tas ir arī veltījums Pētera mātei Elzai Bolšaitis. Uz svinīgo sarīkojumu tika aicināti radi, draugi un domubiedri, lai kopīgi atzīmētu arī Pētera Bolšaitis 80 gadu jubileju.

Jubilārs Pēteris Bolšaitis un Vītolu fonds izsaka pateicību par ziedojumiem “Kluso varoņu fonda” stipendijai. Tā novēlēta doktorantūras studentiem, kuri pēta Latvijas 20. gadsimta vēsturi. Kopējā saziedotā summa līdz 31. jūlijam ir 2 925 EUR.

Ziedojumus veikuši:  Valdis Bērziņš, Baiba Kangere, Revita Lapiņa, Jāna Aivare, Gatis Bažbauers, Jānis un Nora Cukermaņi, Zvērinātu adv. A. Skudras un Z. Ūdra birojs, Ileāne Elza Bolšaite, Rute Kalniņa, Džeina Zāģere, Ārija Aile, Anita, Ilga, Ināra, Irēne, Sandra Lielbārde, Rita Kaimiņa, Artūrs Dzenis, Vita Diķe, Pēteris Lediņš, Juris Bārzdiņš, Modris Jānis Roze, Studenšu korporācijas Varavīksne filistru biedrība, Agnese Lūse, Georgs un Anita Andrejevi, Astrīda Jansone, Inna Rozenšteina, Jānis Jaudzems, Kristaps Deksnis, Ingrīda Meierovica, Guna Deksne, Karīna Pētersone, Agnis Škuškovniks, Ieva Deksne, Krists Kreklis, Valters Nollendorfs, Aija Ebdene, Gunta Grīnberga, Latvijas Okupācijas muzeja audiovizuālo materiālu krātuve, Rūta Zeltiņa, Ilva Sprudzāne, Agnese Šmite, Juris Bārzdiņš, Ainārs Dimants, Sandra Laiviņa, Vija Ozols, Baiba Sprince, Paulis un Oskars Bārzdiņi, Ilze Melgalve, Mārtiņš Bērziņš, Dace Selecka, Ligita Kovtuna, Guntis Ošmucnieks, Guntis un Laima Bērziņi, Oskars Ozoliņš, Vilis un Marta Vītoli, Edgars Grabis, Jānis Lucs, Kristīne Tjarve un anonīmie ziedotāji. Sirsnīgs paldies Pēterim Bolšaitis, Kluso varoņu fondam un visiem ziedotājiem! Paldies stipendiātiem - vakara vadītājam Kārlim Reijeram un koklētājai Ilzei Cepurniecei! Grāmatas iespējams iegādāties grāmatnīcās Jumava, Jānis Roze, Globuss


Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B

Raksti mums