Hrgetič ģimene tiekas ar saviem stipendiātiem.

No kreisās: mecenāts Vilis Vītols, stipendiātes Līga Birzniece, Anna Belova, ziedotāja Māra Hrgetič, stipendiāti Margita Rudzāte, Reinis Ruperts, Niklāvs Ņikiforovs un ziedotājs Josip Hrgetič.

“Mēs gribētu palīdzēt visiem! Fonda jaunieši ir paraugs citiem, jo tā dzirksts acīs runājot par savu valsti un nākotni, ir atslēga uz panākumiem. Latvijai rītdiena ir!”
Ar šādiem vārdiem Māra un Josip Hrgetič sveica savus stipendiātus. Pateicoties vecākiem Mārai un Josip, 2006. gadā tika dibinātas bērnu – Pētera, Annas un Kristiana – stipendijas. Ar stipendiju palīdzību ir izskoloti jau 20 stipendiāti. Šogad Annas Māras Hrgetič stipendiju saņems RTU Elektrotehnoloģiju datorvadības studiju programmas 2. kursa students Reinis Ruperts no Liepājas un RTU Ķīmijas tehnoloģiju studiju programmas 1. kursa students Niklāvs Ņikiforovs no Vecumnieku novada. Pētera Hrgetič stipendiju saņems LU Bioloģijas studiju programmas 1.kursa studente Līga Birzniece no Kuldīgas, bet Kristian Hrgetič stipendiju saņems RTU Ģeomātikas studiju programmas 1. kursa studente Margita Rudzāte no Līvāniem un LLU Ainavu arhitektūras un plānošanas studiju programmas 1. kursa studente Anna Belova no Gulbenes novada. Tikšanās laikā no ziedotājiem studenti guva vērtīgas atziņas, kā uzsākt veiksmīgu biznesu un godāt ģimenes vērtības. Māra Hrgetič saka: “Ir lietas, par kurām nevar samaksāt, jo tām nav cenas – mīlestība pret ģimeni un savu zemi! Mīliet un godājiet to!” Paldies par tikšanos un sadarbības turpināšanu 2016./2017. mācību gadā!

How to find us?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B

Contact us