SIA "Ibanpay" ziedo Draugu stipendijai

SIA "Ibanpay" ziedojumu krājkase

Vītolu fonds ir iespēja cilvēkiem un uzņēmumiem, kas tic Latvijas nākotnei un jauniešiem, atbalstīt un finansēt jaunus, neatlaidīgus un talantīgus studentus. Aizvadītajā mācību gadā fonds administrēja vairāk nekā 750 stipendijas. Tuvojoties jaunam mācību gadam, ik dienu mūs apciemo kāds bijušais stipendiāts, kurš ieguvis augstāko izglītību, vai ziedotājs un sadarbības partneris.

Jūlijā fondā viesojās pārstāve Ieva Krūmiņa no SIA "Ibanpay" – uzņēmums, kas nodarbojas ar dažādu ārpakalpojumu sniegšanu: klientu atbalstu, maksājumu apstrādi u.c. Ik gadu SIA "Ibanpay" organizē sarīkojumu darbiniekiem, kura laikā tiek vākti ziedojumi labdarībai. Šogad uzņēmums izvēlējies atbalstīt jauniešus, kuri bez stipendijas nevarētu studēt. Tas, ka katrs darbinieks ziedoja no sirds, tik, cik iespējams, liecina par uzņēmuma kopīgajām vērtībām un saliedētību.

SIA "Ibanpay" ziedojums fondam ir īpašs, jo viena no uzņēmuma darbiniekiem ir Vītolu fonda bijusī stipendiāte Anna Eglīte. 2016. gadā Anna saņēma SEB Investment Management stipendiju studijām Latvijas Universitātes programmā "Vadības zinības". 2019. gadā viņa uzsāka darbu uzņēmumā. Tieši viņas iniciatīva bija tā, kas iedvesmoja kolēģus izvēlēties atbalstīt Vītolu fondu.

Esam gandarīti, ka piepildās fonda vēlējums stipendiātiem: "Ar izglītību dzīvē sasniegt tādu līmeni, lai varētu nākotnē palīdzēt citiem." Sadarbība ar ziedotājiem spēj ne tikai dāvāt iespēju talantīgiem Latvijas jauniešiem iegūt augstāko izglītību, bet arī ieaudzināt viņos vēlmi izstudējušiem pašiem kļūt par devējiem un palīdzēt tiem, kam tas visvairāk nepieciešams.

Paldies SIA "Ibanpay" par ziedojumu!

 

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums