Ginta Stīpnieka testamenta izpildītāji Andra un Imants Kīni tikās ar stipendiātiem.

Stipendiātes (no kreisās) Krista Pogurecka, Linda Pīpkalēja, Agnese Zeltiņa, Olita Brenča, Solvita Boldāne, Arnita Jurdža, ziedotāji Andra un Imants Kīni, Baiba Anna Ozoliņa, Sabīne Leimane, Elvita Puriņa, Līva Toka, Monika Jansone un Kate Štokmane.

23. augustā Ginta Stīpnieka testamenta izpildītāji Imants un Andra Kīni no Austrālijas rīkoja svētku tikšanos ar stipendiātiem. Stipendijas saņem 12 jaunietes no Kuldīgas, Ludzas, Tukuma, Saulkrastu, Dagdas, Priekuļu, Jelgavas, Alūksnes, Balvu, Rēzeknes un Pāvilostas novadiem. Tikšanās laikā stipendiātes novērtēja Ginta Stīpnieka atstāto mantojumu un pateicās Kīnu ģimenei par nenovērtējamo atbalstu. Andra un Imants Kīni katrai stipendiātei tikšanās noslēgumā dāvināja Ginta Stīpnieka tēva Alekša Vizlas dzejoļu grāmatu “Smilša pilis”.

Stipendiāte Krista Pogurecka pēc tikšanās rakstīja: “Šī satikšanās diena man bija īpaša. Ar nelielu satraukumu devos parakstīt ziedojuma līgumu, bet vēl lielāku saviļņojumu radīja tikšanās ar Andru un Imantu Kīniem. Es šodien uzzināju to, ka ar Ginta Stīpnieka kungu man ir bijis kaut kas kopīgs, kas mani patīkami pārsteidza – mēs abi nākam no Ludzas.  Esmu savējā. Jūtu atbildību pret Ginta Stīpnieka piemiņas stipendiju, jo Stīpnieka kunga  gars tagad vienmēr būs man līdzās...vienmēr būs manā sirdī. Kā Imanta Kīna kungs teica: “Laipni lūdzam jaunajā Stīpnieku-Kīnu ģimenē!””

Paldies Andrai un Imantam Kīniem par ieguldīto darbu testamenta kārtošanā un nodibinātām stipendijām Latvijā. 

How to find us?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B

Contact us