Jāņa Tauriņa bēres Lestenes Brāļu kapos.

 
Jānis Tauriņš 21.10.1917. - 19.11.2016. 

Pulcējoties radiniekiem, draugiem un cilvēkiem, kuriem ir bijis tas gods pazīt ziedotāju Jāni Tauriņu, 2017. gada 4.maijā tik izpildīta leģionāra, mecenāta Jāņa Tauriņa pēdējā griba. Pirms aiziešanas mūžībā ziedotājs vēlējās, lai viņa pelnu urna tiktu glabāta Latvijas zemē -  Lestenes Brāļu kapos, vietā, kura par latviešu svētvietu kļuvusi, pateicoties arī Jāņa Tauriņa ziedojumiem.

Jānis Tauriņš mūžībā aizgāja 2016. gadā 19. novembrī, sasniedzot savu 99 dzimšanas dienu. Apbrīnojama allaž bija ziedotāja spēja dzīves laikā saglabāt un dziļi sirdī noglabāt tikai laimīgos mirkļus. Tās galvenokārt  ir bijušas reizes, kad ir izdevies palīdzēt citiem, un tas sniedzis vislielāko prieku, laimi un spēku brīžos, kad tas ir bijis visvairāk nepieciešams. Ilgus gadus Jānis Tauriņš bija "Daugavas vanagu" Bedfordas nodaļas priekšsēdis, tad - organizācijas mūža biedrs. Ar viņa palīdzību tika dibinātas "Daugavas vanagu" Bedfordas nodaļas , pēc tam Jāņa Tauriņa stipendijas. Gadu gaitā izskoloti 10 jaunieši.

Tagad atmiņas par Jāni Tauriņu kā stipru, godīgu un cēlu vīru tiks saglabātas mūžam – ne tikai tuvinieku stāstos, bet arī Lestenes Brāļu kapos. Jānis Tauriņš ir beidzot atgriezies mājās un mūžam paliks savā zemē, savā Tēvzemē!

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B

Raksti mums