Uzņēmēja Jāņa Vilgerta tikšanās ar stipendiātiem.


No kreisās: Elvis Klaucāns, Simona Ozoliņa, stipendiāte Ramona Dūrēna, ziedotājs Jānis Vilgerts, Kārlis Sams, stipendiāti Arnis Žagata, Mairis Iesalnieks, Rūta Ādiņa un Nadežda Iļjina

16. novembrī ziedotājs Jānis Vilgerts tikās ar saviem stipendiātiem – jaunajiem ķīmijas speciālistiem. Stipendiātiem bija iespēja uzzināt vairāk par uzņēmēja profesionālo darbību un projektiem nākotnē. Tikšanās laikā bijušais stipendiāts Elvis Klaucāns iepazīstināja ar savu pieredzi studējot un ar kādiem projektiem strādā uzņēmumā. Neformālā gaisotnē restorānā “Niklāvs” stipendiāti stāstīja par studiju izvēli un gaitām.

Stipendiāts Arnis Žagata pēc tikšanās raksta: “Jānis Vilgerts ir ļoti interesants, atklāts cilvēks, kam ir liela pieredze dažādos jautājumos. Interesantas bija diskusiju tēmas par dzīves gaitām, ceļojumiem un uzņēmuma vadīšanas pieredzi. Prieks tuvāk iepazīt šādus cilvēkus un iespēju rast sadarbību nākotnē. Tikšanās laikā paplašināju redzes loku - kas mūsdienās un nākotnē ir aktuāls un nepieciešams, Latvijā, Eiropā un Pasaulē. Paldies par interesanto tikšanos!”

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B

Raksti mums