Jau sesto reizi SEB bankas filiāles telpās notiek lekcija „Ko Tev neiemāca skolas solā?”

SEB bankas filiāles telpās sesto reizi notika lekcija „Ko Tev neiemāca skolas solā?” jeb kā jaunieši to nodēvējuši par lekciju ar pievienoto vērtību. Lekcija tiek rīkota ar mērķi, lai fonda ziedotāji nodotu savu dzīves pieredzi stipendiātiem.Šogad ar jauniešiem tikās trīs iedvesmojoši lektori: SEB bankas viceprezidents Kārlis Danēvičs, uzņēmējs, bijušais „Latvijas kuģniecības” prezidents Andris Kļaviņš un šī pasākuma iniciators, uzņēmējs, apavu veikalu SIA „Euroskor Latvijā” un SIA „Ecco Baltija” īpašnieks Jānis Andersons. Pirmais lektors Kārlis Danēvičs lekciju iesāka ar personības izvērtējumu, kurš ietvēra jautājumu par pacietību un laika konceptu. K.Danēvičs studējot izdarījis izvēli: „Sacensība man būs tikai pašam ar sevi!”  Arī uzņēmējs Andris Kļaviņš studentus mudināja nebaidīties no skarbās „dzīves skolas”, bet kļūt par dzīves opozicionāru, izmantojot „labdabīgo nekaunību”. Nobeigumā lekcijas iniciators Jānis Andersons studentiem mācīja par svarīgākajiem ekonomiskajiem likumiem dzīvi uzsākot. Par darba ņēmēju un darba devēju savstarpējām attiecībām un to kā veidot savu zīmolu jeb tēlu sabiedrībā. Pēc lekcijām studenti aktīvi iesaistījās diskusijās ar lektoriem.
Stipendiāts Elmārs Ūsāns pēc lekcijas raksta: „Vakardienas tikšanās rosināja uz pārdomām. Pēc Jāņa Andersona teiktā, mūsu dzīve ir salīdzināma izšautai lodei, un ikvienam ir zināms ar ko beigsies tās ceļš, tikai katram dotais laiks ir atšķirīgs. Es guvu daudz pozitīvu sajūtu un uzskatu, ka šādām lekcijām vajag notikt arī turpmāk, jo tā ir iespēja gūt zināšanas, kuras nekur citur mums netiek sniegtas. Pēc tikšanās studentiem vēl vairāk pieaug motivācija rīkoties un sasniegt savus mērķus. Paldies!”

Mīļš paldies SEB bankai par viesmīlīgām telpām un gardām uzkodām, mārketinga projekta vadītājam Georgam Rubenim, lektoriem Kārlim Danēvičam, Andrim Kļaviņam un Jānim Andersonam!

Vītolu fonds

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B

Raksti mums