Leču ģimene dibina stipendijas savai dzimtajai skolai.

 Stipendiju pasniegšanas sarīkojums Ozolnieku vidusskolā 2016./2017. mācību gadā

Zemgale, šis skaistais un bagātais novads, jau izsenis dēvēts par Latvijas maizes klēti, savai zeme dāvājis ne mazums dižu, gudru un stipru cilvēku. Taču ikvienam no tiem sirds sieta kādā viņam vien īpaši mīļā un tuvā vietā šai novadā, kur debesis ir tik plašas un augstas, kur tik tālu skats sniedzas un kur skaidri saredzams apvārsnis. Ziedotājiem Ilgvaram un Annai Lečiem tie ir Ozolnieki - viņi ir sava novada īsteni patrioti, savukārt ģimenes dibinātā stipendija - apliecinājums vēlmei sniegt ieguldījumu novada nākotnē, atbalstot  Ozolnieku novada talantīgus vidusskolēnus.

26. janvārī svinīgajā sarīkojumā Ozolnieku vidusskolā Anna un Ilgvars Leči piešķīra trīs stipendijas Ozolnieku vidusskolas skolniecēm: 10. klases skolniecei Katrīnai Planei, 11. klases skolniecei Santai Ģingulei un 12. klases skolniece Laurai Ausmiņai.

Savu lēmumu Ilgvars un Anna Leči pamato: ,,Ceram, ka mūsu dibinātā stipendija kādam mērķtiecīgam Ozolnieku jaunietim pavērs iespējas kļūt par labu speciālistu. Esam pārliecināti, ka Latvijas nākotnei nepieciešami uzņēmīgi, gudri un izglītoti cilvēki.” Leču ģimene patiesi mīl savu novadu un rūpējas par tā izaugsmi daudzās jomās. Ne velti Ilgvars, kad viņam vaicā, vai Ozolnieki - tā ir vieta netālu no Jelgavas, parasti it kā ar vieglu humoru, bet patiesībā dziļi nopietni atbild: ,,Nē, nevis Ozolnieki ir pie Jelgavas, bet Jelgava pie Ozolniekiem!” Un tā tas arī ir - šī vieta ir viņa un visas Leču ģimenes dzīves centrs, viņu Mājas, pati svarīgāka, pati mīļākā vieta Latvijas kartē, kur tiek ieguldīts viss- darbs, cerības un prieks par izdošanos. Un vēl - pārliecība, ka šī vieta ir labāka par citām kaut vai tikai tāpēc, ka tieši te ir ieaugts ar stiprām, dziļām saknēm. 

Paldies Leču ģimenei par stipendijas dibināšanu, Ozolnieku vidusskolas direktorei Klārai Stepanovai un Ozolnieku novada domes priekšsēdētājam Pēterim Veļeckim par silto uzņemšanu!

How to find us?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B

Contact us