Ziedotājs Māris Pauders no Kanādas tikās ar stipendiātiem.

 Stipendiāti Ilva Kristiāna Langrate (no kreisās), Sintija Bieriņa, Līga Gradovska, ziedotājs Māris Pauders, Silva Gradovska un Henriks Baijers. 

7. jūlijā ziedotājs Māris Pauders tikās ar saviem stipendiātiem. Pauderu ģimenes stipendija atbalsta piecus studentus: Henriku Baijeru (RTU, Elektrotehnoloģiju datorvadības studiju programma), Sintiju Bieriņu (LU, Optometrijas studiju programma), Silvu Gradovsku (LU, Bioloģijas studiju programma), Līgu Gradovsku (LU, Ķīmija studiju programma) un Ilvu Kristiānu Langrati (RSU, Medicīna studiju programma). 
Stipendiāte Sintija Bieriņa pēc tikšanās rakstīja: “Vislabāk no tikšanās man palikuši atmiņā ziedotāja vārdi - "man patīk palīdzēt". Manuprāt, šie vārdi arī vislabāk raksturo Māri Pauderu. No ziedotāja mēs, stipendiāti, varam mācīties, kā pašaizliedzīgi palīdzēt citiem, neprasot neko pretī. Lai arī Paudera kungs jau ir cienījamā vecumā, viņš ir saglabājis dzīvesprieku. Man prieks, ka esmu iepazinusi tik sirds bagātu cilvēku!” Paldies ziedotājam Mārim Pauderam par tikšanos un sadarbības turpināšanu!

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B

Raksti mums