Piešķirtas Neretas novada uzņēmēju stipendijas

Neretas novada uzņēmēju stipendijas tiek piešķirtas divas reizes gadā, semestra sākumā, labākajiem Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas audzēkņiem. Svinīgā sarīkojumā 28. janvārī stipendiju sertifikātus saņēma Samanta Cvetkova, Trīna Pavloviča, Monta Apeināne, Kārlis Plusniņš, Liāna Roze, Marta Ragele un Līva Marta Klibiķe. 

Deputāts un stipendijas dibinātājs Kaspars Baltacis pateicās jauniešiem par saņemtajiem Ziemassvētku apsveikumiem, kas liekot saprast, ka uzsākts pareizais ceļš un tiek iets īstajā virzienā. Diemžēl pērnais gads nesis arī skumjas ziņas, jo aizsaulē aizgājis viens no stipendijas atbalstītājiem z/s “Pumpuri” vadītājs Juris Smirnovs.

Iedvesmojošu runu jauniešiem teica Kristīne Ādama, kura ir stipendijas dibinātāja Kaspara Ādama sieva. Viņa pauda prieku par jauniešu sekmēm un motivācijas vēstulēm: ”Jūs esat ne tikai skolas, bet arī šī novada lepnums. Mēs arī gaidām, ka nākotnē mēs par jums daudz dzirdēsim. Par uzņēmējiem nekļūst vienā dienā, par uzņēmēju reti kurš piedzimst. Arī šajā skolā pirms dažiem gadu desmitiem kāds jaunietis staigāja pa šīm telpām un viņam regulāri bija kāda vīzija, ideja, kā sakārtot ap sevi vidi, – vai tā bija putnu būrīšu veidošana un izlikšana pa Neretas novadu vai jauniešu ballītes vai diskotēkas. Viņš mēģināja iedvesmot un piesaistīt savām idejām arī citus jauniešus, reizēm Kasparam tas izdevās, reizēm ne, bet šī vēlme iziet ārā no komforta zonas, tā ir  panākumu atslēga, kas jums dzīvē nākotnē palīdzēs. Jo vairāk jūs šobrīd iziesit no komforta zonas, jo vieglāk būs nākotnē ar šīm komforta zonām vairs nestrādāt, bet strādāt jau ar nākamajām. Visu dzīvi būs jauni šķēršļi, sava rakstura un savu spēju robežu pārbaude, kam jūs gribēsiet pārkāpt. Jo vairāk izdarīsiet tagad, jo mazāk būs jādara vēlāk. “ Kristīne mudināja jauniešus novērtēt savas spējas un nenobīties pasaules lielu iespēju un piedāvājuma priekšā:” Jūs šobrīd dzīvojat tādā pasaulē, kad ir tik daudz informācijas, ka  uz tā fona šķiet, ko tad mēs varam izdarīt, taču mēs nedrīkstam pazaudēt to apziņu, ka mēs katrs kaut ko varam izdarīt.”

Paldies stipendijas dibinātājiem - Neretas novada pašvaldības deputātam Kasparam Baltacim un “Liellopu izsoļu nams” īpašniekam Kasparam Ādamam par sadarbību!

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums