Lieliska iespēja Vītolu fonda stipendiātiem piedalīties Pasaules latviešu jaunatnes seminārā 2x2!

Pateicoties semināra organizētājiem, Vītolu fonda stipendiāti ir aicināti pieteikties  nometnē, kura norisināsies no 8. – 15. jūlijam Latvijā, Rezidencē Kurzeme. Jaunieši vecumā no 18-35 gadiem ir aicināti sūtīt savas motivācijas vēstules uz info@2x2pasaule.lv, lai pieteiktos šai vienreizējai iespējai bez maksas piedalīties Pasaules latviešu jaunatnes seminārā 2x2.
2x2 seminārs sastāv no intensīvas programmas: rīta posmā ir ievirzes, kurās dalībnieki piedalās lekcijās un diskusijās. Katrs dalībnieks izvēlas vienu ievirzi (Uzņēmīgie latvieši; Politika; Vadi sevi, vadi citus; Kultūra; Latvijas simtgade; Sirds.Prāts). Pēcpusdienas posmā ir dažādi projekti (Mūsdienu latviešu virtuve; Aktīvā atpūta dabā; katram sava folklora; Video; Tautas dejas; Podniecība; Rotkalšana), kas nozīmē aktīvas, praktiskas nodarbības.
Vakarā ir koplekcijas, nodarbības, spēles un dažādi pasākumi. Viena diena tiks veltīta izbraukumam - ekskursijai. Nometnes laikā būs iespēja satikt jauniešus no visas pasaules, klausīties un diskutēt ar dažādu jomu speciālistiem, iepazīties, sportot, negulēt, priecāties, braukāties un atpūsties!

Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ pasteidzies!
Vairāk informācijas: 2x2pasaule.lv

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B

Raksti mums