Pasniegtas mecenātes Ināras Teterevas stipendijas mākslā.

 
LMA rektors Kristaps Zariņš, mecenāte Ināra Tetereva un 2017. gada stipendiāti mākslā Jānis Krauklis, Krišjānis Elviks un Laura Veļa. Foto: Aivars Liepiņš. 

Sesto reizi pēc kārtas Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) studentiem piešķirtas “Mecenātes Ināras Teterevas stipendijas mākslā”. Stipendiju pasniegšanas sarīkojums notika 4. oktobrī, klātesot mecenātei Inārai Teterevai un LMA rektoram Kristapam Zariņam. Šogad par stipendiātiem kļuva Krišjānis Elviks (LMA Scenogrāfijas apakšnozares bakalaura studiju programma), Jānis Krauklis (LMA Vizuālās komunikācijas apakšnozares maģistra studiju programma) un Laura Veļa (LMA Glezniecības apakšnozares maģistra studiju programma).

“Visi trīs “Mecenātes Ināras Teterevas stipendijas mākslā” ieguvēji ir godam pelnījuši šo uzvaru konkursā, jo neatkarīgi cits no cita ir spilgti pierādījuši sevi atšķirīgās mākslas jomās un izpausmēs, kā arī pārstāv dažādas LMA apakšnozares. Stipendija ir nenovērtējams atbalsts studentu radošo ieceru īstenošanai, izstrādājot savu diplomdarbu un paplašinot pasaules redzējumu. Ļoti ceram, ka mūsu sadarbība turpināsies arī nākotnē,” stipendijas nozīmi uzsver LMA rektors Kristaps Zariņš. Vairāk par stipendiju pasniegšanu: http://ej.uz/udp2

Paldies mecenātei Inārai Teterevai un Teterevu fonds un par sadarbību!

 

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B

Raksti mums