Pateicības pusdienas uzņēmējiem Rīgas Motormuzejā.


2016. gada uzņēmēji - ziedotāji Rīgas Motormuzejā

15. novembrī fonda dibinātāji Vilis un Marta Vītoli aicināja 50 Latvijas uzņēmējus - ziedotājus uz svinīgām pateicības pusdienām Rīgas Motormuzeja kafejnīcā. Vītolu fonda prezentācija parādīja komandas darbs, kas darbojas kā izcils mehānisms.  

Svētku brīdī ziedotāji iepazinās ar bijušo stipendiātu, fizioterapeita Jāņa Lāča un vēsturnieka, Rīgas Motormuzeja gida Jura Vanaga, veiksmes stāstiem. Abi jaunieši ir konkurētspējīgi un izcili savas nozares speciālisti. Pateicoties ziedotāju atbalstam, viņi spēja piepildīt savu sapni un iegūt izglītību. Juris Vanags savā uzrunā teica: “Man ir skaidrs kādai ir jābūt Latvijas sabiedrībai – tādai, lai ir iespējams redzēt cilvēku vēlmi strādāt un tālāk dalīties ar saviem panākumiem. Tā ir arī mana veiksmes formula!”

Ar Latvijas uzņēmumu stipendijām šobrīd studē 251 stipendiāts. Vītolu fonds pateicās par atbalstu Latvijas uzņēmumiem: SIA “Byko-Lat”, SIA “Kurekss”, SIA “Apsīte”, Danske Bank A/S filiāle Latvijā, A/S “SEB banka”, IPAS SEB “Investment Management”, SIA “Euroskor Latvijā”, SIA “Anglijas Daugavas Vanagu Fonda viesnīca “Radi un draugi””, SIA “Puratos Latvia”, SIA “KPMG Baltics”, ERGO, SIA “ERNST & YOUNG BALTIC”, LPKS “LATRAPS”, Mandatum Life Insurance Baltic SE Latvijas filiāle, SIA “Baltacon”,  SIA “Saules aptieka”, SIA “AKA 3”, SIA “RJK”, SIA “COBALT”, SIA “ATEA GLOBAL SERVICES”, A/S “Būvuzņēmums Restaurators”, Banka “Citadele”, A/S “Latvijas kuģniecība”, SIA “Rigvir”, “E-klase”, SIA “Zemturi ZS”, A/S Berendsen Tekstila Serviss, SIA “SB UN PARTNERI”, Zvērinātu advokātu birojs Spīgulis & Kukainis, A/S “BAO”, SIA “D31”, SIA “PĒTERMĀJA”, SIA “Zaļā josta”, SIA “Arriva”, SIA “HCT AUTOMOTIVE” SIA “LĀČPLĒŠA CENTRS”, SIA “innoWate” un uzņēmējiem Jānim Andersonam, Mārim Slokenbergam, Edvīnam Samulim, Andrim Kļaviņam, Viesturam Neimanim, Ilzei Šulcei, Intai Ķirsei, Ingrīdai Ķirsei un Viļņa Plūmes ģimenei.

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem par ierašanos un labajiem vārdiem sarīkojuma laikā, Rīgas Motormuzejam, īpaši Aksenoka kungam, projekta vadītājai Līgai Ozarskai un Motormuzeja kafejnīcas vadītājai Dacei Mellenbergai par lielisko uzņemšanu, “Emils Gustavs” šokolādei par dāvanu sarūpēšanu, īpaši Leldei Zibensliesmai! Paldies par skaisto un iedvesmojošo uzrunu Jānim Andersonam, Ingrīdai Ķirsei, fizioterapeitam Jānim Lācim, Jurim Vanagam par interesanto ekskursiju Rīgas Motormuzejā, stipendiātam Dāvim Markovskim par muzikālo priekšnesumu, Edvīnam un Mārtiņam Samuļiem!

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B

Raksti mums