Ziedotāji Gunārs un Ināra Reiņi tikās ar stipendiātiem.

 No kreisās: stipendiāti Roberts Veins, Guna Barkāne, ziedotāji Ināra un Gunārs Reiņi, stipendiāti Elīna Āboliņa, Ričards Grigonis un Rūdolfs Mesters.

“Nekur nav tik labi kā mājās – zaļais mežs, jūra un svaigais gaiss!” tā ziedotāji Gunārs un Ināra Reiņi priecājās par atgriešanos Latvijā un atkalsatikšanos ar stipendiātiem. Katru gadu Reiņu ģimene tiekas ar trīs Gunāra un Ināras Reiņu stipendiātiem un diviem draugu dibināto stipendiju - Neal F. Jordan un Vaidas Miķītes Jordan - saņēmējiem. Šogad tie ir: RTU Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas un pārvaldības programmas 3. kursa studente Guna Barkāne, RTU Elektrotehnoloģiju datorvadības programmas 2. kursa students Rūdolfs Mesters, RTU Būvniecības programmas 1. kursa studente Elīna Āboliņa, LU Datorzinātnes programmas 3. kursa students Ričards Grigonis un LLU Kokapstrādes programmas 3. kursa students Roberts Veins. Tikšanās sākumā stipendiāti sveica ziedotājus ar pašu sarūpētām dāvaniņām. Ziedotāji atzīst, ka nekas nav vērtīgāks un sirsnīgāks par stipendiātu vēstulēm, kuras ar lielu interesi tiek lasītas. Pēc sarunas fondā, ziedotāji Gunārs un Ināra Reiņi aicināja stipendiātus uz svētku pusdienām restorānā “Čarlstons”. 
Pēc tikšanās stipendiāte Guna Barkāne rakstīja: “Katru gadu ir liels prieks saņemot ziņu, ka gaidāma tikšanās ar Reiņu ģimeni. Uzskatu, ka šī satikšanās, kas jau kļuvusi par ikgadēju tradīciju, ir mazi svētki katram no mums. Ziedotāji ir kļuvuši par manu atbalsta komandu un otro ģimeni. Liels paldies Gunāram un Inārai Reiņiem par šo brīnišķīgo draudzību un iespēju katru rudeni pavadīt kādu vakaru nepiespiestā gaisotnē, risinot sirsnīgas sarunas un apspriežot gada spilgtākos notikumus! Ceru, ka kādreiz arī man būs iespēja atlīdzināt par visu to neaptveramo labsirdību un sirsnību.”
Stipendiāts Rūdolfs Mesters: “Satiekoties ar Reiņu ģimeni, gluži tāpat kā pirmajā reizē, kad iepazināmies, pārņem siltas sajūtas un sejā iezogas neviltots smaids, kad, no cilvēkiem, kas lielu daļu sava laika ir pavadījuši ārpus Latvijas robežām, var dzirdēt, ka Latvijai tomēr piemīt tā burvība, kas liek apgalvot, ka nekur nav tik labi, kā mājās, īpaši izceļot vēja pilsētu Liepāju. Šīs sarunas tā vien ieintriģē aizbraukt uz Liepāju tūrista lomā, lai nesteidzīgi izbaudītu to, ko šī pilsēta spēj piedāvāt!”
Paldies ziedotājiem par tikšanos!

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B

Raksti mums