"Rigvir" stipendiju pasniegšanas sarīkojums Starptautiskajā Viroterapijas Centrā.

 
No kreisās: stipendiāte Sintija Justele, "Rigvir " holdinga īpašnieks Jurģis Auziņš, stipendiātes Renāte Dakule un Dita Dembovska, Dricānu vidusskolas direktore Skaidrīte Strode un "Rigvir" holdinga izpilddirektore Kristīne Jučkoviča.

14. oktobrī Starptautiskajā Viroterapijas Centrā trīs talantīgām, centīgām Dricānu vidusskolas jaunietēm – 10. klases skolniecei Ditai Dembovskai, 11. klases skolniecei Renātei Dakulei un 12. klases skolniecei Sintijai Justelei – tika piešķirtas “Rigvir” stipendijas. Dricānu vidusskolas jaunietes mācībās ir uzrādījušas izcilus rezultātus – pagājušā gada “Rigvir” stipendijas saņēmēja, Dricānu vidusskolas absolvente Agnese Strucka uzsākusi studijas Rēzeknes Tehnoloģiju augstskolas Ekonomikas un pārvaldības fakultātē. Atkārtoti stipendiju saņem 11. klases skolniece Renāte Dakule. 
Holdinga pārstāvji iepazīstināja klātesošus ar Rigvir vīrusa atklāšanas vēsturi un tā ceļu līdz medikamenta reģistrācijai, kā arī pastāstīja par uzņēmuma nākotnes plāniem. Skolēniem tika pasniegti stipendiju sertifikāti un dāvināta zinātnieces Ainas Mucenieces grāmata “Vīrusu pavēlniece”. Savā uzrunā stipendiātēm uzņēmuma īpašnieks Jurģis Auziņš teica: “Citiem tas ir uzdevums, bet man tā ir misija atbalstīt Latvijas jauniešus!” 
Paldies uzņēmumam “Rigvir” un Jurģim Auziņam par sadarbību!

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B

Raksti mums