“Rigvir” holdinga stipendiju pasniegšanas sarīkojums vidusskolēniem.

2017. gada 8. septembrī norisinājās "Rigvir" holdinga stipendiju pasniegšanas sarīkojums Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Stipendijas saņēma 14 jaunieši no visiem Latvijas novadiem, kuri savu nākotni vēlas saistīt ar eksaktajām zinātnēm – medicīnu, farmāciju, ķīmiju vai bioloģiju. Vienas stipendijas apmērs ir 675 eiro uz visu mācību gadu.  

“Rigvir” holdinga valdes priekšsēdētājs Jurģis Auziņš savu izvēli dibināt stipendiju pamato: „Šis ir ilgtermiņa projekts, jo nabadzība lauku reģionos ir ļoti aktuāla problēma. Daudzi Latvijas jaunieši trūkuma dēļ nespēj mācīties un iegūt kvalitatīvu izglītību, tomēr palīdzot viņiem pārvarēt dzīves grūtības, ar savu darbu un centību jaunieši var sasniegt daudz. Arī mana vecāmāte Aina Muceniece, kara un pēckara gados mācījās un strādāja ļoti grūtos apstākļos, tomēr par spīti tam, vēlāk kļuva par ārsti un zinātnieci, kura atklāja unikālas zāles vēža ārstēšanai. Esmu priecīgs, ka šodien, pateicoties “Rigvir” holdinga panākumiem, varam palīdzēt talantīgiem un centīgiem skolēniem, iespējams nākošajiem izciliem zinātniekiem.” 

Rigvir holdinga stipendiju konkursa uzvarētāji ir: 

Eva Beļska (Skrundas vidusskola)

Liena Gasiņa (Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija)

Santa Junkere (Auces vidusskola)

Keitija Kindzule (Dricānu vidusskola)

Anna Kricka (Viļa Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija)

Ernests Mednis (Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija)

Kristīne Migunova (Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija)

Marta Madara Pekša (Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzija)

Agnis Saulītis (Druvas vidusskola)

Vita Servidova (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)

Sintija Skerškāne (Krāslavas Valsts ģimnāzija)

Lauma Tumašova (Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija)

Edvards Zarembo (Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzija)

Santa Zemture (Aizputes vidusskola)

Stipendiāte Santa Junkere pēc sarīkojuma raksta: "Man ir liels pagodinājums saņemt "Rigvir" holdinga stipendiju. Paldies par radīto svētku atmosfēru, kuru papildināja atraktīvais un muzikālais vadītājs Miks Dukurs. Paldies arī stipendijas dibinātājam Jurģim Auziņam par emocionālajiem vārdiem un vēlējumiem. Ceremonija bija kā iedvesmojošs atgādinājums tam, ka zināšanas ir dzīves pamats. Pat tik elementāra un visiem ikdienišķa darbība kā durvju atvēršana, prasa zināšanas, jo nezinot kā tās atvērt, pa viņām neieiesi... Paldies par pozitīvajām emocijām un apsveikumiem, kas ļauj man atvērt durvis nākotnei un doties pretī saviem mērķiem!"

Katrs stipendiāts dāvanā saņēma zinātnieces Ainas Mucenieces grāmatu “Vīrusu pavēlniece”. Paldies “Rigvir” holdinga valdes priekšsēdētājam Jurģim Auziņam un izpildirektorei Kristīnei Jučkovičai!

https://www.virotherapy.eu/lv/

http://rigvir.com/lv/

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B

Raksti mums