"Saules aptieka" sarīkojums farmācijā studējošajiem studentiem.

 "Saules aptieka" kolektīvs kopā ar farmācijā studējošajiem stipendiātiem

6.oktobrī studentiem bija īpaša iespēja satikt savus ziedotājus - „Saules aptieka” īpašniekus Belēviču ģimeni un darbiniekus. Artūrs Belēvičs savā uzrunā stipendiātiem teica: „Mēs vēlamies ne tikai atbalstīt gaišus un gudrus cilvēkus, bet arī iepazīstināt jūs ar mūsu veiksmes faktoru un uzņēmuma dzinējspēku – darbiniekiem.”
Šoreiz tikšanās atšķīrās no iepriekšējām, jo stipendiātiem bija iespēja iepazīties ar Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzeja Viduslaiku medicīnas ekspozīciju gida vadībā, un ekskluzīvs bija mākslas zinātnieces Anitas Vanagas stāsts, aplūkojot izstādi „Blumbergs. “Burvju flautas” relikvārijs”. Izrādes koncepcijas kolāžas un makets izstādē deponēti no Gunta Belēviča privātās kolekcijas. Noslēgumā jaunieši un „Saules aptiekas” kolektīvs stāstīja par savām dzimtajām pilsētām, ar ko katra no tām ir īpaša.
Stipendiāte Paula Liepiņa pēc sarīkojuma rakstīja: ”Šādas tikšanās spēj iedrošināt strādāt un mācīties neatlaidīgāk. Sarunas, cilvēki un māksla ir labākās ''zāles”. Ceru, ka arī turpmāk Saules aptieka turpinās tikšanos ar stipendiātiem veidot caur mākslas konceptu, paplašinot gan redzesloku, gan gūstot estētisko baudījumu. Liels paldies par sajūtām!”
Sirsnīgs paldies Belēviču ģimenei un „Saules aptiekas kolektīvam” par iedvesmojošo tikšanos!

How to find us?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B

Contact us