SIA "innoWate" stipendiju pasniegšana Alberta koledžas studentiem.

No kreisās: stipendiāti Māris Mežpaps un Lauris Brāzma, Alberta koledžas direktore Vita Stiģe - Skuškovnika un programmas "Datorspēļu izstrāde un attīstība" direktors Kaspars Šteinbergs.

4. novembrī labākie Alberta koledžas “Datorspēļu izstrāde un attīstība” II studiju programmas studenti Lauris Brāzma un Māris Mežpaps ieguva 840 eiro stipendiju studijām. Studentus sveica koledžas direktore un studiju programmas direktors, novēlot, lai viņi būtu kā labs paraugs citiem programmas studentiem. Alberta koledžā studiju programma “Datorspēļu izstrāde un attīstība” tiek īstenota kopš 2012. gada un tās studenti un absolventi ir aktīvi dažādu spēļu izstrādes pasākumu dalībnieki, kā arī pieprasīti speciālisti datorspēļu izstrādes uzņēmumos.Stipendijas piešķir SIA "innoWate", kas ir viens no lielākajiem neatkarīgajiem spēļu izstrādes uzņēmumiem Baltijas valstīs. To izveidoja "Game Insight" vadītājs Anatolijs Ropotovs. Studija veido spēles kopš 2009. gada (kā daļa no "Game Insight" kopš 2011. gada) un savu darbību balsta uzņēmuma nosaukumā, nemitīgi ieviešot inovatīvas idejas un tehnoloģijas.

Paldies SIA "innoWate" par stipendiju dibināšanu un Alberta koledžas valdes loceklei Annai Saltikovai par ieguldīto laiku stipendiju kārtošanas procesā!

How to find us?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B

Contact us