Stipendiju „Mecenātes Ināras Teterevas stipendijas mākslā” pasniegšana.

2016.gada stipendiātes Dārta Lote Bērziņa, Marta Veinberga un Agate Lielpētere ar LMA rektoru prof. Alekseju Naumovu, mecenāti Ināru Teterevu un LMA prorektoru prof. Kristapu Zariņu. Foto: Ieva Makare, LETA

Jau piekto reizi pēc kārtas Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) studentiem tika piešķirtas „Mecenātes Ināras Teterevas stipendijas mākslā”. Bakalaura programmā stipendijas ieguva glezniecības apakšnozares 3. kura studente Dārta Lote Bērziņa un grafikas apakšnozares 2. kursa studente Agate Lielpētere. Savukārt maģistra programmā - metāla dizaina 1. kursa studente Una Mikuda un glezniecības apakšnozares 1. kursa studente Marta Veinberga.
„Fonda un Latvijas Mākslas akadēmijas sadarbības mērķis ir stiprināt augstvērtīgu mākslas izglītības attīstību Latvijā, kā arī veicināt mākslas izglītības starptautisko konkurētspēju un atpazīstamību. Akadēmijas stiprā puse ir personības, tādēļ ceram, ka Fonda sniegtais atbalsts būtiski sekmēs jaunu izcilību veidošanos mākslas nozarē, kas ar pārliecību un harizmu spēs stiprināt Latvijas kultūras vērtības, saliedēt un stiprināt mūsu sabiedrību,” akcentē mecenāte Ināra Tetereva.

„Mecenātes Ināras Teterevas stipendijas mākslā – tā ir brīnišķīga iespēja jaunajiem māksliniekiem, dizaineriem un mākslas zinātniekiem. Mūsu piecu gadu sadarbība ar Borisa un Ināras Teterevu fondu pierāda cik nozīmīgs atbalsts studentiem ir šī stipendija. Gluži kā atspēriena punkts, lai attīstītu sevi mākslas jomā un pilnveidotu savas zināšanas. Līdzšinējās stipendiātes ir veiksmīgi pierādījušas savu radošo potenciālu ne tikai Latvijas mērogā, bet arī starptautiskos pasākumos un konkursos. Sirsnīgi apsveicu jaunās stipendiju laureātes, kas izturējušas pamatīgu konkursu. Vēlu daudz radošu ideju un panākumu nākotnē!” par stipendijas pavērtajām iespējām stāsta LMA rektors prof. Aleksejs Naumovs.
Vairāk informācijas Mecenātu Borisa un Ināras Teterevu fonda mājaslapā: http://www.teterevufonds.lv/…/pasniegtas-mecenates-inaras-…/

How to find us?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B

Contact us