Sveicam PBLA 60.gadu jubilejā!

PBLA valde gadskārtējās sēdes atklāšanā Rīgā, Mazajā Ģildē, 2015. gada 30. septembrī

Sveicam PBLA 60.gadu jubilejā!
Jau 10 gadus PBLA palīdz iegūt augstāko izglītību Latvijas jauniešiem. Desmit gados kopā ar PBLA izskoloti 82 studenti, piešķirtas 182 stipendijas, kopā ziedots 264 127 EUR. PBLA mērķis ir apvienot visus latviešus darbā par Latvijas brīvību un valsts neatkarību, veicināt latviešu tautas uzplaukumu neatkarīgā, demokrātiskā, kulturāli un saimnieciski attīstītā Latvijā, veicināt organizētas, ietekmīgas un vitālas latviešu kopienas uzturēšanu ārvalstīs un sekmēt latviešu tautas vienotību pasaulē.

PBLA stipendiāti sveic svētkos. Stipendiāte Anna Būmeistere raksta: „Izsaku lielu paldies par jūsu organizācijas sniegto palīdzību trīs gadu garumā. Sūtu visiem PBLA darbiniekiem sveicienus un ceru uz tikšanos!”

Elīna Romanovska: „Paldies Jums par veiksmīgo sadarbību un uzticību studentu spējām darboties! Esmu ļoti pateicīga, ka jau piekto gadu varu sevi saukt par Jūsu apvienības stipendiāti un, jūtot Jūsu atbalstu, attīstīties un pilnveidoties gan kā topošais speciālists, gan kā cilvēks! No sirds paldies!”

Īpašs paldies PBLA priekšsēdim Jānim Kukainim!

Vairāk informācijas PBLA mājaslapā: http://www.pbla.lv/saja-nedela-pirms-60-gadiem-saka-darboties-pasaules-brivo-latviesu-apvieniba/

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B

Raksti mums