Sveicam mūsu stipendiāti Eviju Šaiteri ar uzvaru starptautiskajā konkursā “Fashion Future for Hong Kong 2016”

Foto no Evijas Šaiteres kolekcijas "Backbone"

Sveicam mūsu stipendiāti Eviju Šaiteri ar uzvaru starptautiskā “Fashion Future for Hong Kong 2016” modes dizaina konkursā Honkongas Politehniskā universitātē (The Hong Kong Polytechnic University). Šis konkurss nodrošina ievērojamu platformu vietējiem un starptautiskiem dizaina talantiem prezentēt savas jaunās modes kolekcijas. 
Evijas Šaiteres "Backbone” kolekcija konkursā startēja kā viena no četriem Eiropas jauno dizaina talantu darbiem, pārstāvot ne tikai Latvijas, bet arī Eiropas jaunos modes dizaina talantus.  Kolekcija tapa, pateicoties mecenātes Ināras Teterevas stipendijai mākslā, kuru Evija ieguva šogad.
Kolekcija "Backbone " sastāv no četriem sieviešu apģērba komplektiem un tās pamatfunkcija ir dizaina kvalitātes nostiprināšana un valkājamā apģērba izstrādes nosacījumu ievērošana, transformējot nevalkājamo apģērbu valkājamās detaļās.
Stipendiāte pēc balvas apbalvojuma iegūšanas izsaka pateicību mecenātes Ināras Teterevas atbalstam un dalās iespaidos: "Starp pārstāvētajām 17 modes kolekcijām starptautiskajā modes dizaina konkursā iegūtā atzinība par labāko dizaina kolekciju "Pret-a-Porter" (gatavs valkāšanai) bija ļoti negaidīts pārsteigums. Redzot milzīgo konkurenci no visas pasaules, nepārspējamos darbus un lielo ieguldījumu tajos, sapratu, ka jāizbauda modes skate, jāpriecājas par dalību konkursā kā par neatsveramu pieredzi.. Ļoti augstu vērtēju šo atzinību, un tā man ir motivācija turpināt darboties un realizēt iecerēto. Izsaku pateicību mecenātes Ināras Teterevas atbalstam, kā arī Valsts kultūrkapitāla fondam!”

Vairāk par šo konkursu un stipendiātes pieredzi lasiet: https://www.lsm.lv/lv/raksts/dizains-un-arhitektura/kultura/evija-saitere-uzvarejusi-dizaina-konkursa-kina.a187732/

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B

Raksti mums