"Rigvir" stipendija /2015/

 
2017. gada stipendiju pasniegšanas sarīkojums Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. 

Latvijas pretvēža zāļu ražotājs holdings “Rigvir” piešķir stipendijas centīgiem, talantīgiem un maznodrošinātiem Latgales novada vidusskolēniem. Šis ir ilgtermiņa projekts, jo daudzi Latvijas jaunieši trūkuma dēļ nespēj mācīties un iegūt kvalitatīvu izglītību.

Rigvir holdings apvieno uzņēmumu grupu, kuras galvenā darbība ir vērsta uz Latvijā izstrādāto unikālo vēža zāļu – "Rigvir" ražošanu un attīstību pasaules tirgos. "Rigvir" zāles ir reģistrētas melanomas ārstēšanai, bet klīniskajā praksē plaši tiek sekmīgi izmantotas arī vairāku citu ļaundabīgu audzēju ārstēšanā.

“Rigvir” holdings sadarbībā ar Vītolu fondu katru gadu izsludina stipendiju konkursu topošajiem 12. klašu skolēniem ar mērķi sniegt atbalstu centīgiem vidusskolas skolēniem pēdējā mācību gadā, kuri savu nākotni saista ar eksaktajām zinātnēm – medicīnu, farmāciju, ķīmiju vai bioloģiju, tādējādi palīdzot sagatavoties studiju gaitām. 

Pirmās stipendijas 2015. gadā tika pasniegtas Dricānu vidusskolas skolēniem, kas uzrādījuši sasniegumus mācībās un ir mazturīgi. 

2017. gadā Rigvir valdes priekšsēdētājs Jurģis Auziņš 14 vidusskolēniem no visas Latvijas pasniedza stipendijas svinīgā sarīkojumā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. 

www.rigvir.com

www.virotherapy.eu

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B

Raksti mums