Ziedotāja Agnese Strazda piešķir stipendiju rezidentei Katrīnai Freimanei

 Agnese Strazda, Katrīna Freimane un Dr. Andris Lāāts

24. augustā Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā tika piešķirta Agnese Strazdas ģimenes un draugu stipendija traumatoliģijas rezidentei Katrīnai Freimanei.

"Man ir bijusi un ir laime dzīvot un strādāt kopā ar cilvēkiem, kuri mani iedvesmo, atbalsta, liek augt, rāda piemēru. Savā dzimšanas dienā lēmu, ka mana lielā ģimene un draugi ir mana dzīves veiksme. Es nevaru būt laimīgāka, ka kopā rodam izaugsmi kādam, kurš rūpējas par citiem," tā stipendijas sertifikāta pasniegšanas brīdī teica ziedotāja. 

Agnese Strazda gandrīz 20 gadus ir strādājusi dažādos amatos SEB bankā: lielāko daļu kā komunikācijas vadītāja un atbalsts bankas vadības komandai. 2020. gadā Agnese piekrita uz laiku pievienoties Covid-19 vakcinācijas projekta komandai, kuras uzdevums bija īsā laikā nodrošināt vakcinācijas procesu un tā komunikāciju. Kopš 2022. gada Agnese darbojas “Riga Business School” komandā kā mārketinga un komunikācijas vadītāja un vadības komandas dalībniece. 

Agneses Strazdas stipendija dibināta 2022. gada augustā, kad jubilāre aicināja savu viesus dāvanu vietā ziedot kāda jaunieša izglītībai. Paldies Ilzei Strazdai, Mārtiņam Strazdam, Iļjam Nogičevam, Aleksandram Kislijam, Jeļenai Zviedrei, Vijai Liepai, Anitai Sējānei, Nellijai Strazdai, Inesei Svarinskai, Edgaram Svarinskim, Ivannai Cvetkovai, SIA "Blackbirds"!

Mīļš paldies ziedotājai par dibināto stipendiju! Paldies Agneses Strazdas ģimenei, draugiem par atbalstu un skaisto dāvanu!

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums