Ziedotājs Andris Kļaviņš tikās ar stipendiātiem

Andris Kļaviņš kopā ar stipendiātiem

Maijs fondā vienmēr bijis mēnesis, kas piepildīts ar sarīkojumiem un jauniešu–ziedotāju satikšanās pasākumiem. Pavisam nesen skaistu pēcpusdienu saviem stipendiātiem restorānā “Tinto” bija sagatavojis Andris Kļaviņš, kura dzīves pieredze, stāstnieka talants un cilvēciskā būtība ir ievērojama dāvana, kuru vislabāk var sajust tiekoties klātienē. Tā kā Kļaviņa kunga stipendiātu loks ir plašs un sevī ietver dažādu profesiju pārstāvjus, tad interesantu un dažādu domu apmaiņa bija tikpat pašsaprotama, kā stipendiātu prieks par aizvadīto tikšanos, kas pēcāk tik spēcīgi kūsāja caur jauniešu atsauksmēm.

“Ir svarīgi satikt dzīvesgudrus un zinošus cilvēkus, kāds ir arī Andris Kļaviņš, lai smeltos enerģiju un gūtu iedvesmu tālākajai nākotnei. Tikšanās laikā ieguvu daudz vērtīgu atziņu, taču nozīmīgāka, kas daudziem ir zināma un ko ziedotājs atgādināja, ir izteicama Imanta Ziedoņa dzejas rindām: "Tādas lielas laimes nemaz nav. Ir tikai tādas mazas laimītes". Ikkatrs mirklis mūsu dzīvē ir maza laimīte, un šī tikšanās ir viena no manām mazajām laimītēm. Esmu pateicīga par sirsnīgo kopā būšanu un jauki pavadīto pēcpusdienu!” pēc tikšanās teica stipendiāte Santa Pikure.

Topošais fizioterapeits Miks Mikus Mamedovs, daloties iespaidos, stāsta:“ Liels paldies Andrim Kļaviņam par uzaicinājumu, silto sagaidīšanu, kā arī restorānam "Tinto" par gardajiem ēdieniem un omulīgo gaisotni.  Tikšanās ar ziedotāju Andri Kļaviņu bija unikāla jaunu dzīves gudrību iegūšanas iespēja, kuras laikā omulīgā gaisotnē uzzināju daudz faktus par mākslu, ceļošanu, dzīves kritumiem un kāpumiem, kas beigu beigās ir vainagojušies ar dažādu piedzīvojumu pārpildītiem stāstiem un atziņām no dzīves, ko varēju uzklausīt, likt aiz auss un kas turpmāk noderēs savos, vēl neprognozējamajos dzīves ceļos. Paldies par to!”

Šajā steidzīgajā tehnoloģiju laikmetā mēs it īpaši spilgti spējam izjust to vērtību, ko sniedz patiesas, “dzīvas” un labestības piepildītas sarunas, tāpēc sirsnīgs paldies Andrim Kļaviņam par dāvāto iespēju!

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums