Ziedotāja Arņa Apsīša meža stādīšanas talka 2023

2023. gada 14. aprīlī ziedotājs Arnis Apsītis ar ģimeni jau desmito reizi aicināja savus stipendiātus un fonda kolektīvu uz meža stādīšanas talku Usmā. Dienas laikā ar priežu un egļu stādiem apmežojām 3 hektāru lielu platību. Kopā sveicām ziedotāju ne tikai ar piešķirto Latvijas valsts apbalvojumu, bet arī ar desmito gadskārtu, kopš uzsākta meža stādīšanas talka.

Students Pēteris Alksnis pēc talkas rakstīja: "Ir patīkami būt daļai no stipendiātu kopienas un redzēt tās mērogu vienkopus, veicot nozīmīgu darbu – meža stādīšanu – un apzinoties, ka tas ir ieguldījums Latvijā, tās dabā un nākotnē. Paldies Apsīšu ģimenei, ka tradīcija turpinās!"

Savukārt Kristaps Adamovičs rakstīja: “Pēc garām nedēļām, kuras pavadītas kopmītnēs mācoties, iespēja tikt svaigā gaisā bija ļoti nepieciešama. Sagādātā iespēja stādīt mežu man ļoti patika, jo to darīju pirmo reizi. Šī diena arī pierādīja, ka darbs apvieno cilvēkus, jo nebūtu domājis, ka iestādīt tik daudz stādu ir iespējams pāris stundās. Kas gan var būt labāks par garšīgu mielastu svaigā gaisā, tikai garšīgs mielasts svaigā gaisā un ar labu kompāniju. Vēl projām mēles kārpiņas atceras “soļankas” garšu un šajā gadā pirmo cepto šašliku. Nevaru nepieminēt Jūsu runu, kura iedvesmoja jauniem sasniegumiem un mērķiem. Tikšanās ar Jums bija ļoti patīkama, un viennozīmīgi varu apgalvot, ka šī diena glabāsies atmiņā vēl ilgus gadus. Ar nepacietību gaidu nākamo tikšanās reizi.

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums