Arņa Apsīša meža stādīšanas talka 2018

21. aprīlī, jau septīto gadu pēc kārtas, ziedotājs Arnis Apsītis kopā ar ģimeni aicināja savus stipendiātus uz meža stādīšanas talku Ugālē, Ventspils novadā. Gandarījums par paveikto ir liels, jo kopā sastādījām ap 6000 eglīšu stādu. Pēc paveiktā darba talkotājus priecēja Kroga “Zītari” pavāru sarūpētā maltīte.

Stipendiāte Alise Jurča pēc talkas rakstīja: "Manuprāt, tas ir lielisks veids kā neformālā gaisotnē iepazīties ar citiem stipendiātiem, satikt jau zināmus un iepazīt ziedotāju. Visi varam pavadīt aktīvu dienu svaigā gaisā un atvilkt elpu no mācībām. Man šī talka deva iespēju iepazīties ar savu kursa biedru. Tā kā es studēju starpfakultāšu programmā esmu starp divām fakultātēm un īsti nezinu savus kursa biedrus. Sākot stādīt kociņus un savā starpā runājoties atklājām, ka mums ir kopīgas lekcijas un fakultātē mēdzam viens otru pamanīt. Tagad noteikti arī pasveicināsim viens otru! Tā bija lieliska diena un es uzskatu, ka šī ir tradīcija, kuru nevajag atmest, pie tā vajag pieturēties. Paldies par iespēju arī mums kaut ko dot mūsu ziedotājam! "

Šogad ar brāļu Arņa un Jāņa Apsīšu uzņēmumu SIA “Kurekss” un SIA “Apsīte” dibinātajām stipendijām studē 38 jaunieši. Paldies ziedotājiem un ģimenei par jauko tradīciju!

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums