Ziedotāja Arņa Apsīša meža stādīšanas talka 2024

 Ziedotāji Arnis un Valda Apsīši kopā ar stipendiātiem meža stādīšanas talkā 2024. gadā

12.04.2024.

Šogad ziedotājs Arnis Apsītis ar ģimeni aicināja savus stipendiātus un fonda kolektīvu uz meža stādīšanas talku Ugāles pagastā. Dienas laikā iestādījām ap 5000 egļu stādu. Pateicībā par tradīcijas turpināšanu un sirsnīgo uzņemšanu, ziedotājam dāvinājām fotogrāmatu, kurā apkopojām iepriekšējo talku spilgtākos mirkļus.

Ilvars Ilgsalietis pēc talkas rakstīja: "Vēlos tikai teikt vienkāršu, sirsnīgu paldies! (un klāt vēl štengrs rokasspiediens) Paldies par to, ka Jūs esat, paldies par to, ko Jūs darāt. Bija liels prieks atkal satikt cīņubiedrus talkā, Jūs, Jūsu ģimeni. Vienmēr esiet tik silti, sirsnīgi un vienkārši. Kā var negribēties atgriezties nākamgad?"

Tas ir kā enerģijas lādiņš pēc garas un nenoliedzami nogurdinošas studiju nedēļas, kad mēs visi kopā vienojamies ne tikai spēkos, bet arī nodomos, lai jaunais iestādītais mežs aug griezdamies ar neredzētu sparu. Šogad, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, liekas, sastādījām ļoti daudz. Tikko šķita, ka darbs ir galā un var nosēsties zālītē, vieglāk uzelpojot, tā ziedotājs Arnis jau citā izcirstā laukā, mādams ar roku, sauca darbos un mudināja neatslābt. Paldies Apsīšu ģimenei par šo iespēju. Tie nenoliedzami ir neaizmirstami mirkļi, kas visu mūžu paliks manā atmiņu krātuvē. Ir patīkami apzināties, ka esmu daļa no šīs stipendiātu ģimenes, kas, stādot mežu, nes augļus Latvijai un visai pasaulei"

Paldies Arnim un Valdai Apsīšiem par skaisto dienu!

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums