Atvadu vārdi Andrejam Muzikantam

 
Andrejs Muzikants

Arī šai saules un siltuma pilnajās vasaras dienās pienāk brīži, kad satumst saule, kad apstājas ikdienas steiga, kad pienācis mirklis apstāties, padomāt, pieminēt un pateikties. 

2016. gada 19. jūnijā Aizsaules ceļos devās Andrejs Muzikants. Viņš dzimis 1931. gada 16. novembrī,  ilgus gadus bijis Jaunsardzes fonda kasieris, kā arī viens no Jaunsardzes fonda stipendijas kuratoriem un pārvaldītājiem. Andrejs Muzikants darbojies arī korporācijā “Tālavija”.

Kopā ar dzīvesbiedri Brigitu Muzikanti Krulls tika pavadīti daudzi laimīgi un savstarpējas uzticēšanās un rūpju pilni gadi. Savā laikā Andrejs Muzikants dibinājis stipendiju sievasmātes piemiņai,  bērēs ziedu vietā aicinot ziedot Vītolu fonda stipendijai. Kopā ar ģimeni viņš ziedojis arī  Imanta Ziedoņa piemiņas stipendijai. 

Andreja Muzikanta piemiņai ziedojuši: Valdis Grāveris, Tālis Eriks, Juris Petričeks, Renāte Velga Guslena, Jānis Kukainis, Guntis Vilnis Strazds, Maija Viviana Ramane, Roberts Māris Līsmanis, Uldis Grava. Paldies ziedotājiem!

Izsakām visdziļāko līdzjūtību piederīgajiem!

How to find us?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Contact us