Biruta Heistere dāvina 60 stipendiātiem biļetes uz operu “Turaidas roze”.

 
Lia Heistere kopā ar fonda 60 stipendiātiem

Vītolu fonda ziedotāji ne tikai sniedz materiālu atbalstu saviem stipendiātiem, viņi rūpējas arī par jauniešu vispusīgu izglītošanu un ir patiesi ieinteresēti viņu personības izaugsmē. Viena no šiem ziedotājiem ir Biruta Heistere, kura ik gadu dāvina 60 fonda stipendiātiem biļetes uz operu.

Jau piekto reizi ziedotāja Biruta Heistere fonda stipendiātiem no visas Latvijas - dāvā iespēju iemīlēt operas mākslu. “Opera un balets – tie vienmēr ir svētki,” atzīst stipendiāti. Šoreiz kopā ar stipendiātiem uz operu “Turaidas roze” devās Birutas Heisteres meita Lia Heistere ar vīru Krisu. Meita Lia nodeva siltus sveicienus no ziedotājas. Savukārt, katrs stipendiāts bija sagatavojis pateicības vēstuli, kuru ar Lia Heisteres palīdzību tiks nogādāta ziedotājai.

Stipendiāte Ramona Barkāne raksta: “Viss, kas bijis skaists, pilnīgi iznīkt nevar nekad. Tikai apaugt ar dzīvi un pārmaiņām. Tāpat kā mēs paši. Opera “Turaidas Roze” ir ieguvusi jaunu krāsu un tā ir mainījusies laikam līdzi. Operā nebiju bijusi kopš 8 gadu vecuma, tāpēc šī reize likās jaunu iespaidu un emociju pārpilna. Bija ļoti interesanti kā seno latviešu stāstu attaino mūsdienās. Liels paldies Birutas Heisteres kundzei par šo dāvāto lielisko iespēju vēlreiz pēc 11 gadiem viesoties skaistajā Latvijas Nacionālajā operā un noskatīties lielisku izrādi. Paldies Lia Heisterei par sirsnību un jauko sarunu, kas bija skaists nobeigums īpašai svētku dienai!”

Birutas Heisteres sadarbība ar Vītolu fondu aizsākās 2005. gadā, kad viņa dibināja Birutas un Daumanta stipendiju fondu, ik gadus sniedzot gan materiālu, gan garīgu atbalstu tiem, kuriem tas visvairāk nepieciešams - trūcīgiem, bet talantīgiem jauniešiem, kuri iegūst augstāko izglītību. Stipendija tiek piešķirta Dobeles rajona Bukaišu un Elejas pagasta, kā arī Pļaviņu novada jauniešiem, jo tā ir Birutas un Daumanta dzimtā puse. Daudzu gadu laikā izskoloti deviņi jaunieši. Pati pirmā stipendiāte Edīte Kulmane ir beigusi studijas medicīnā un tagad strādā par sirds ķirurģi. Ar Daumanta un Birutas Heisteru stipendiju šobrīd Rīgas Stradiņa universitātē studē Ilze Maļkeviča.

Sirsnīgs paldies ziedotājai Birutai Heisterei, Lia Heisterei un viņas vīram Krisam, kuru dvēseles skaistums un garīgā bagātība tiek allaž nesavtīgi dāvāta stipendiātiem!

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums