A/S "Citadele banka” valdes priekšsēdētājs Guntis Beļavskis ar kolēģiem tikās ar stipendiātiem.

No kreisās: Stipendiāts Oskars Niks Mālnieks, A/S "Citadele banka” valdes priekšsēdētājs Guntis Beļavskis, stipendiāti Elīna Ģērmane, Viktorija Verhovceva un Artūrs Bogdanovičs.

26. augustā A/S "Citadele banka” valdes priekšsēdētājs Guntis Beļavskis ar kolēģiem tikās ar stipendiātiem. Šogad A/S “Citadele banka” palielināja stipendiju skaitu, atbalstot nu jau četrus centīgus jauniešus studiju gaitās: RSU Medicīnas fakultātes 2. kursa studenti Viktoriju Verhovcevu, RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes 3. kursa studentu Oskaru Niku Mālnieku, LU Humanitāro zinātņu fakultātes 3. kursa studenti Elīnu Ģērmani un jaunāko stipendiātu, LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes 1. kursa studentu Artūru Bogdanoviču. 
Tikšanās laikā studentiem bija iespēja aplūkot jaunās A/S “Citadele banka” biroju telpas un iepazīties ar bankas darbību un kolektīvu. 
Pēc tikšanās stipendiāte Elīna Ģērmane raksta: “Paldies par iespēju tikties ar Bankas Citadele kolektīvu, it sevišķi ar G. Beļavska kungu, kurš pārsteidza ar savu vienkāršību un atvērtību. Viņš liek ticēt tam, ka cilvēki, kas dzīvē ir daudz sasnieguši, spēj saglabāt mieru un neuzskatīt sevi par pārākiem. Beļavska kungs šajā ziņā ir labs piemērs, kam būtu vērts censties līdzināties. Banka Citadele sagādāja saviem stipendiātiem jaukus svētkus, kas ir arī kā labs noslēgums vasarai. Bija arī patīkami satikt pārējos stipendiātus, dalīties pieredzē par aizvadīto studiju gadu. Priecē tas, ka stipendiātu pulks paplašinās.”
Paldies A/S “Citadele banka” kolektīvam un valdes priekšsēdētājam Guntim Beļavskim par sirsnīgo tikšanos un sadarbības turpināšanu 2016./ 2017. mācību gadā!

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums