Saginavas Latviešu kluba priekšsēdis Dainis Martinsons ar kundzi Ritu tikās ar stipendiātēm.

Saginavas Latviešu kluba priekšsēdis Dainis Martinsons un kundze Rita ar stipendiātēm Katrīnu Anniju Ročāni Liepājā (1.bilde), Guntu Joju Saldū (2. bilde) un Samantu Mariju Misiņu Rēzeknē (3. bilde). 

Augustā, viesojoties Latvijā, Saginavas Latviešu kluba priekšsēdis Dainis Martinsons ar kundzi Ritu tikās ar stipendiātēm Katrīnu Anniju Ročāni, Guntu Joju un Samantu Mariju Misiņu. Ikgadējā tikšanās atšķīrās no citām, jo Saginavas Latviešu kluba pārstāvji viesojās stipendiāšu dzimtajos novados: Liepājā, Saldū un Rēzeknē. Dainis Martinsons vēstulē Vītolu fondam rakstīja: “Šoreiz satikām katru studenti atsevišķi un man patika, ka bijām viens pret vienu. Izrunājamies, pajokojāmies un varējām pievērst uzmanību vienai personai.  Bijām ļoti apmierināti ar tikšanos.”

Stipendiāte Katrīna Annija Ročāne pēc tikšanās dalījās savā sajūtās: “Augusta vidū satiku Saginavas Latviešu kluba biedrus – Daini un Ritu Martinsonus. Uzreiz pēc iepazīšanās sapratu, ka šie cilvēki ir ļoti sirsnīgi, dzīvesgudri un labsirdīgi.  Sarunas gaitā izjutu Daiņa un Ritas ļoti ciešo saikni ar Latviju un apbrīnoju viņu skaisto, bagāto latviešu valodas skanējumu. Ļoti vēlējos iepazīstināt Saginavas Latviešu kluba biedrus ar manu ģimeni, tāpēc devāmies uz mazliet klusāku Liepājas daļu - Velnciemu - ciemos pie manis. Saginavas Latviešu klubs ir piemērs manai ģimenei un visai sabiedrībai kopumā, jo sniedzot atbalstu jauniešiem studiju gaitās –brīdī, kad tiek uzsāktas studijas citā pilsētā, tiek radīta drošības sajūta, atbalsts un ticība jaunā cilvēka spējām un varēšanai veiksmīgi īstenot savus nākotnes mērķus.”

Paldies Saginavas Latviešu klubam un Dainim un Ritai Martinsoniem!

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums