Suminājums Vilim un Martai Vītoliem Dimanta kāzās

Vilis un Marta Vītoli

1961.– gads, kad pirmais cilvēks sasniedza kosmosu, gads, kad Berlīne tiek sadalīta ar betona mūri un arī gads, kad likts visciešākais pamats jaunai ģimenei, kuras paveiktais vēlāk iedvesmos neskaitāmi daudz cilvēkus Latvijā. Šodien, 19.augustā, fonda saime ar vislielāko mīlestību un cieņu sveic Vili un Martu Vītolus Dimanta kāzu jubilejā. 60 gadi ir laiks, kura ietvarā mīlestība kā visrūpīgākais juvelieris aicina augt, attīstīties un pilnveidoties, meklēt spozmi sevī un ļaut spīdēt otram. Radīt un dot, pieņemt un saņemt, kļūt un palikt! Mīlestība ir vislielākais dārgakmens, kas dodot kļūst vērtīgāks, daloties spēcīgāks, jo katra šķautne izstaro gaismu ne tikai sev, bet arī visiem, kam kaut attāli lemts atrasties šī gaismas oreola ielokā.

Atzīmējot nozīmīgā notikuma gadskārtu, Viļa un Martas bērnu ģimenes – Pantiņu, Klišānu, Hrgetič, Vītolu – nolēmušas sumināt vecākus, dibinot Dimanta kāzu stipendiju. Tas būs vēl viens spožs akmentiņš Vītolu ģimenes rokās, kuras iniciatīva palīdzējusi jau tūkstošiem dimantu atrast savu sauli un rītdienu!

Kopā sasniegt turību, kopā izveidot bērniem bagātu ģimeni, kopā palīdzēt savai valstij un mainīt tās nākotni! Kopā… Šai dzīvē nav varenāka spēka par “KOPĀ”, jo būt kopā nozīmē būt divtik, un diviem plaukstu pāriem šo pasauli vieglāk sasildīt!

Sirsnīgi sveicam Dimanta kāzās!

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums