ERGO STIPENDIJAI JAU 20!

Ar mērķi palīdzēt uzsākt studijas jauniešiem, kuri palikuši bez vecāku apgādības, 2001. gadā tika dibināta ERGO stipendija. Kopš 2007. gada tā tiek piešķirta sadarbībā ar Vītolu fondu. Šīs sadarbības laikā ERGO ir atbalstījis jau 91 jaunieti ceļā uz augstākās izglītības iegūšanu, šim mērķim veltot vairāk nekā 300 000 eiro. ERGO stipendiāti no vairāk nekā 15 augstskolām ir realizējuši sevi profesionāli, kļūstot par ārstiem, farmaceitiem, arhitektiem, ekonomistiem, komunikācijas speciālistiem, pedagogiem, kā arī citu profesiju pārstāvjiem. Vairāki no viņiem tagad jau izveidojuši paši savas stipendijas talantīgu jauniešu atbalstam.

2021.gada rudenī ERGO stipendiātiem pievienosies vēl trīs jaunieši (no Balviem, Daugavpils un Rīgas), kuri izvēlējušies apgūt Latvijas Universitātes Biotehnoloģijas un bioinženierijas programmu, Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas programmu un Liepājas Universitātes Dizaina studiju programmu.

“Esam dziļi gandarīti, ka ar mūsu stipendiju atbalstu palīdzam izglītoties jaunajiem profesionāļiem jau divdesmit gadus. ERGO stipendija nav tikai finansiāls atbalsts, tās ir arī rūpes un patiesi emocionālas attiecības ar mūsu stipendiātiem, kuras cenšamies stiprināt arī ikgadējo tikšanos laikā, kad iepazīstamies ar jaunajiem stipendiātiem, un ar esošajiem stipendiātiem kopīgi atskatāmies uz paveikto studijās, iedvesmojot viens otru jauniem sasniegumiem. Uzskatu, ka jebkuras valsts galvenais resurss ir gudri, izglītoti nozaru speciālisti, tāpēc esam gandarīti, ka ar šīs stipendijas palīdzību varam izrādīt ne tikai cilvēciskas rūpes par jauniešiem Latvijā, bet arī sniegt ieguldījumu Latvijas nākotnē ,” norāda ERGO valdes locekle Baltijas valstīs Ingrīda Ķirse.

ERGO ir viens no vadošajiem apdrošinātājiem Baltijā, kas ietilpst ERGO Apdrošināšanas Grupā, un tiek pārstāvēta vairāk nekā 30 pasaules valstīs.

ERGO Latvijā lepojas ne tikai ar biznesa sasniegumiem, bet arī sabiedrības novērtējumu mūsu uzņēmuma atbalstītajām vērtībām. Pērn ERGO iekļuva Labāko darba devēju TOP 50, ieguva Ģimenei draudzīgas darbavietas statusu, kā arī ierindojās Zelta kategorijā Ilgtspējas indeksa novērtējumā.

Paldies ERGO par sadarbību!

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums