Vairāki ziedotāji saņem RSU Goda doktora titulu

8. septembrī, svinīgā ceremonijā par RSU Goda doktoriem tika inaugurētas divas Vītolu fonda ziedotājas – pediatre Zaiga Alksne-Phillips un bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga –, kā arī fonda dibinātājs un padomes priekšēdētājs Vilis Vītols. Lepojamies, ka visas trīs izcilās personības vieno ne tikai augsti sasniegumi Tēvzemes labā, bet arī patiesa interese un rūpes par izglītību. Sirsnīgi sveicam ar augstā titula iegūšanu!
 
Mecenāts Vilis Vītols veicinājis ilggadēju un nesavtīgu devumu RSU studējošo profesionālajā izaugsmē un attīstībā. Ik gadu Vītolu fonds atbalsta ap 150 RSU studentu.
Vaira Vīķe-Freiberga sniegusi atbalstu Latvijas izglītībai un zinātnei starptautiskā mērogā, kā arī atbalstījusi RSU sociālo zinātņu docētāju un studējošo profesionālo izaugsmi. Dibinātā Vairas Vīķes-Freibergas stipendija Vītolu fondā ik gadu atbalsta trīs studentus.
Zaiga Alksne-Philips atbalsta RSU studējošos profesionālajā izaugsmē un attīstībā, sekmējusi starptautisko pieredzes apmaiņu un pētniecību pediatrijā. 2010. gadā Zaiga Alksne-Phillips Vītolu fondā dibināja savā vārdā nosauktu stipendiju, lai atbalstītu pediatrus.
Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums