Saņemts ziedojums no Guntara Kokoreviča

Guntars Kokorevičs

Guntars Kokorevičs ir veiksmīgs uzņēmējs, kurš savos panākumos un sasniegtajā dalās ar tiem, kas vēl ir tikai ceļā uz augstākajām virsotnēm. Augustā fonds saņēmis ziedojumu, kas vēlreiz apliecina Kokoreviča kunga ticību Latvijas nākotnei, vēlmi palīdzēt un atbalstīt.

Apzinoties, ka daudziem Latvijas jauniešiem nav iespējas iegūt izglītību materiālu apstākļu dēļ, 2006. gadā, būdams vēl tikai 32 gadus jauns,  Guntars Kokorevičs nolēma izveidot savu stipendiju. Šogad atzīmējam mūsu sadarbības piecpadsmitgadi, kas kā simbolisks mētru vainags izdaiļo ilgstoša darba rezultātā paveikto.

Intervijā žurnālam “Grenazine” Guntars Kokorevičs stāsta: “Veiksme nav kas tāds, ko var saprast un izlemt, ka būsi veiksmīgs. Tā drīzāk ļauj atrast sevi, atklāt potenciālu un saprast, ka tu vari daudz vairāk darīt un sasniegt. “ Arī stipendijas iegūšana jaunu cilvēku acīs ir veiksmīgs notikums, tomēr vēl būtiskāks ir ieguvums, ko iespējams atvērt ar šo spožo veiksmes atslēdziņu – tā ir pavisam jauna nodaļa, kuras prologs tapis pateicoties ziedotājam.

“Saņemtā stipendija ir  patiešām milzīgs atbalsts, bez kura es nejustos tik droši, jo man nav jāsatraucas par zāļu un citu nepieciešamos preču iegādi. Es zinu, ka šī stipendija ir kā drošības spilvens, un par to esmu neizsakāmi pateicīga, “ teic Guntara Kokoreviča stipendijas saņēmēja.

Sirsnīgs paldies Guntaram Kokorevičam par veikto ziedojumu, kas nākamajā studiju gadā trīs jauniešiem ļaus saņemt stipendijas!

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums