2021. gada fināls Vītolu fondā – Heisteru ģimenes ziedojums vairāk nekā 100 000 eiro

Lia Heistere, Biruta Heistere, Andris Heisters

2008.gada nogalē Biruta Heistere veica ziedojumu, kas ļāva sasniegt divu miljonu latu atzīmi fonda neaizskaramajā kapitālā. 13 gadus vēlāk, izpildot testamentāro novēlējumu un piepildot vecāku gribu, bērni Lia un Andris Heisteri ziedojuši vairāk nekā simts tūkstošus eiro, tādējādi 2021. gadā visu ziedotāju Vītolu fondā kopā saziedotā summa pārsniegusi 2 miljonus eiro.

Biruta Heistere bija ilggadēja fonda atbalstītāja, kuras sadarbība ar fondu aizsākās 2005. gadā, kad mūžībā devās dzīvesbiedrs Daumants Heisters un tika dibināta stipendija vīra piemiņai. Birutas dzīves balss apklusa 2018., bet viņas dibinātā stipendija joprojām iepriecina un dod spēku jauniešiem no Bukaišiem, Elejas un Pļaviņām, ko par savām dzimtajām vietām sauca Biruta un Daumants.

Ziedojums stipendijām gan nav vienīgais veids, kā Heisteru ģimene atbalsta jaunus cilvēkus un to izaugsmi. Turpinot mammas iesākto, Lia jauniešiem dāvina biļetes uz operas izrādēm. Daudziem tā ir pirmā iespēja apmeklēt un sajust īpašo operas auru, gūstot iedvesmu un emocijas ilgākam dzīves laikam.  Ik gadu Lia viesojas Latvijā un tiekas ar stipendiātiem.

Esam no sirds pateicīgi par ziedojumu, kurš ir ne tikai ārkārtīgi lielas mīlestības un labestības žests, bet arī skaists un simbolisks atskats vēsturē, kas jo vairāk liek novērtēt sadarbības un savstarpējās uzticības garantu, kas ļāvis kopā panākt neaizsakāmi daudz! Varam ticēt vai neticēt sakritībām, bet patiesība paliek negrozāma: tik liela ticība un nodoms, lai to piepildītu, vienmēr  pārtop pār brīnumu – brīnumu, kam turpināt savu gaismas ceļu, dodot  jauniešiem iespēju iegūt augstāko izglītību. Paldies Heisteru ģimenei par šo lielo dāvanu ceļā uz fonda divdesmitgadi!

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums