Httpool izveido stipendiju Riga Business School IT un biznesa studentu atbalstam

Ar nākošo studiju gadu Riga Business School stipendiju devējiem pievienosies starptautisko sociālo mediju platformu pārstāvis Latvijā Httpool, izveidojot savu stipendiju ar mērķi studiju gadā atbalstīt vienu jaunieti starpdisciplināras izglītības iegūšanai IT un biznesa vadībā. Stipendijas apmērs 2022./2023. mācību gadā būs vienāds viena gada studiju maksu, un stipendija tiks piešķirta Riga Business School pirmā kursa studentam bakalaura programmā “IT un biznesa vadība” (Bachelor of IT leadership). Šo stipendiju administrēs Vītolu fonds.

 Bakalaura programma “IT un biznesa vadība” (Bachelor of IT leadership) tika izveidota 2019. gadā ar mērķi veidot jauna līmeņa starpdisciplināru programmu reģionā, kurā biznesa vadības zināšanas tiek kombinētas ar tehnoloģiju pārvaldīšanu, radot spēcīgu profesionālo priekšrocību darba tirgū. Ņemot vērā Riga Business School kā RTU struktūrvienības ilggadējo veiksmīgo sadarbību ar Bufalo Universitāti (University at Buffalo State University of New York) ASV gan programmu izstrādē, gan pasniedzēju tālākizglītībā, gan dubultā diploma programmu piedāvāšanā, Bufalo Universitāte tika izraudzīta kā sadarbības pamatpartneris šai programmai.

Arnis Ozols, Httpool vadītājs Baltijā: “Httpool komanda vienmēr ir bijusi ar ilgtermiņa redzējumu visā, ko dara. Mums vienmēr svarīgas bijušas investīcijas nākotnē. Mūsu misija ir iedvesmot uz digitālo izaugsmi attīstības valstīs, veicinot biznesa un ekonomikas sasniegumus. Izglītība ir viena no šīs izaugsmes sastāvdaļām.

Lai mēs piedzīvotu veiksmīgu Baltijas reģiona attīstību, mums ir jānodrošina būtisks finansiāls un nefinansiāls ieguldījums izglītībā un jāveicina arī talantu tālāka attīstība. Ņemot vērā Httpool lomu digitālā mārketiga nozares attīstībā, mēs vēlamies pilnveidot jauno profesionāļu gatavību pārejai no konservatīvām un lēnām metodēm un rīkiem uz jauniem, starptautisku tirgu iekarošanai nepieciešamiem risinājumiem.

Mūsu atbalsts stipendijai palīdzēs gan stiprināt talantus darba tirgus vajadzībām, gan arī nodrošinās laikam atbilstošus risinājumus mūsu klientiem caur šo pieredzējuši speciālistu prizmu. Lai stiprinātu jauno profesionāļu pulku, mēs veidojam ciešu sadarbību ar labākajām izglītības iestādēm reģionā. Palīdzēt studentiem šeit Latvijā, bet ļaut viņiem spīdēt pasaulē ir mūsu mērķis. Iespēja nodrošināt stipendiju sākotnēji vienam studentam ir ceļš labāko talantu attīstīšanā, tā ir palīdzība, ko sniedzam jauniešu izaugsmei digitālā mārketinga jomā.”

Klaudio Rivera, Riga Business School direktora vietnieks, Bakalaura programmu direktors: “Esmu pateicīgs ikvienam uzņēmumam, kas ir nodrošinājis iespēju izciliem jauniešiem studēt. Riga Business School izpratnē studijas ir laiks, kas nedalīti būtu jāvelta izpētei, lasīšanai, visa veida izziņai, darbam komandās. To nevar kvalitatīvi darīt, ja vienlaikus ir jāstrādā un pašam jāfinansē studijas. Paldies Httpool komandai par lēmumu nodrošināt stipendiju Riga Business School studentu izaugsmei.”

Šobrīd bakalaura programma “IT un biznesa vadība” studenti ir uzņemti praksēs vai strādā dažādā intensitātē tādos uzņēmumos kā Citadele banka, Deloitte, EY, Giraffe 360, KPMG, Luminor, LVRTC, Nasdaq, TietoEvry, SEB, Uniso un citos. Sadarbībā ar RTU attīstības fondu un Vītolu fondu 14 Riga Business School studentiem šobrīd stipendijas nodrošina SEB banka, Swedbank, Luminor, BluOr Bank, Citadele banka, TietoEvry, WeAreDots un Squalio. Ar 2022./2023. mācību gadu stipendiju devējiem pievienojas Uniso, Squalio, Sanda Liepiņa un Httpool.

Informāciju sagatavojusi: Riga Business School

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums