Jegermaņu ģimene tikās ar savu stipendiāti


Gints Jegermanis, Dārta Anda Šenberga, Sanita Upleja-Jegermane

Sanita Upleja-Jegermane un Gints Jegermanis jau kopš 2018. gada ik mēnesi ziedoja Draugu stipendijai, bet 2019. tika pieņemts lēmums dibināt savu ģimenes stipendiju. Šogad pirmā Jegermaņu ģimenes stipendiāte Dārta Anda Šenberga absolvēja RTU Arhitektūras fakultāti, to atzīmējot, ziedotāji Andu aicināja uz tikšanos restorānā “Kolonāde”.

“Man bija liels prieks atkal sastapt Jegermaņu ģimeni tik mierīgā un siltā vasaras vakarā, dalīties ar studijās piedzīvoto un pārrunāt šobrīd aktuālo visdažādākajās sfērās - gan man tuvajā arhitektūrā, gan šī brīža pasaules notikumos. Šī tikšanās lika arī man pašai atskatīties uz paveikto un vēlreiz pārcilāt, un izvērtēt savus nākotnēs plānus, radot sajūtu, ka kāds posms manā dzīvē ir noslēdzies un kāds cits tūliņ sāksies. Mani ļoti iedvesmo Sanitas un Ginta patriotisms un nedziestošā vēlme veidot labāku Latviju. Cilvēki, kas pasaulē redzējuši tik daudz un dzīvojuši tik dažādās vietās, vienmēr ir atgriezušies mājās un ticējuši, ka šeit būs vislabāk. Es patiesi lepojos, ka varēju būt pirmā Sanitas Uplejas-Jegermanes un Ginta Jegermaņa stipendiāte! Paldies!”

Paldies Jegermaņu ģimenei par lielo atbalstu, kas ļāvis Latviju bagātināt par vienu zinošu speciālistu, un regulārajām tikšanās reizēm! 

How to find us?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Contact us