Krista Krieviņa stipendija

 Krists Krieviņš

Lai savas dzimtās pilsētas Valkas vidusskolēniem palīdzētu pilnveidot nepieciešamas zināšanas informācijas tehnoloģiju (IT) jomā, bijušais skolas absolvents Krists Krieviņš ziedojis 2912 USD. 

“Ir svarīgi aktīvi atbalstīt un veicināt šo radošo potenciālu, kas sekmēs IT jomas attīstību Latvijā. Esmu pateicīgs Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijai, kas palīdzēja veicināt manu izaugsmi un sniedza iespēju jau skolas vecumā atklāt interesi par šo jomu,” pauž stipendijas dibinātājs Krists Krieviņš.

Idejas autors Krists Krieviņš dzimis un audzis Valkā. 2006. gadā absolvējis Valkas Jāņa Cimzes ģimnāziju, studijas turpinājis Latvijas Universitātē, kur apguvis starptautiskās ekonomiskās attiecības. Tālāk studējis ārzemēs Orhūsas Biznesa akadēmijā inovāciju vadību un uzņēmējdarbību. No 2015. gada Krists dzīvo Berlīnē, kur strādā par digitālo produktu menedžeri uzņēmumā VMware Inc. Iepriekš šo amatu pildījis arī autobūves uzņēmumā Volkswagen Group.

IT nozarē ik dienu turpinās attīstība, aizvien vairāk uzņēmumu un organizāciju novērtē digitālo tehnoloģiju potenciālu, kā arī uzņēmumi joprojām meklē talantīgus darbiniekus. Tāpēc nozīmīgs ir šodienas ekspertu un uzņēmumu atbalsts, kas veicina turpinātību. Krista Krieviņa idejai pievienojas arī uzņēmums VMware Inc., kas ik gadu sniedz iespēju darbiniekiem atbalstīt sev svarīgus labdarības mērķus.

Sadarbībā ar “Vītolu fondu” stipendijas tiks izmaksātas 2024. gada septembrī, un tās paredzētas jauniešu kursu apmeklēšanai, sertifikātu kārtošanā, dalībai konferencēs, kas padziļinātu izpratni un sekmētu augstākus rezultātus eksāmenos. Krists Krieviņš vēlas, lai jaunieši spētu atrast savu ceļu IT nozarē, tādēļ papildus dibinātās stipendijas materiālam atbalstam, veltīs laiku, lai dalītos savā pieredzē un vērtīgos ieteikumos.

Paldies Kristam Krieviņam un uzņēmumam VMware Inc. par ziedojumu!

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums