Atvadoties no Lilitas Ozolas, tuvinieki aicina ziedot stipendijai


Lilita Ozola

Maijā mūžībā devusies valsts emeritētā zinātniece, ilggadējā Latvijas Lauksaimniecības universitātes Pārtikas tehnoloģijas fakultātes docente, Triju Zvaigžņu ordeņa virsniece, Jelgavas goda pilsone Lilita Ozola.

Lilita Ozola dzimusi 1937. gada 27. decembrī Alūksnes rajonā Liepnas ciemā. 1962. gadā LLA ieguvusi augstāko izglītību kā pārtikas inženiere-tehnoloģe. Kad cilvēks ir īstajā vietā, viņa veikums uzliesmo ne tikai savā spēkā, bet arī citu priekā. Lilita Ozola ne tikai pati daudz sasniegusi akadēmiskajā karjerā un savā darbības jomā, bet devusi nozīmīgu impulsu neskaitāmu jaunu ekspertu izglītošanā, tādējādi nodrošinot Latvijas valstij ievērojamu cilvēkresursu kapitālu, kas jau sniedz un nākotnē sniegs pienesumu pārtikas pārstrādes nozarei.

Lilita Ozola iesaistījās Jelgavas sabiedriskajā dzīvē –  mudinot būt aktīviem, ņēmusi dalību  Jelgavas pensionēto skolotāju klubā. Arī pēc došanās pelnītā atpūtā ar prieku sekojusi līdzi Latvijas Lauksaimniecības universitātē notiekošajam. Lilitas paveiktais novērtēts ar Jelgavas pilsētas augstāko apbalvojumu “Goda zīmi”.

Godīgs darbs pret sevi un apkārtējiem bijis Lilitas Ozolas dzīves vadmotīvs cauri visiem laikiem, no mazas zīles tas izaudzis ievērojamā likteņkokā, kurš joprojām turpinās zaļot caur zināšanām un mīlestību, kas nodota nākamajām audzēm.

Atvadoties no Lilitas, tuvinieki aicina ziedot, lai jau septembrī kādam talantīgam un spējīgam LLU studentam būtu iespēja saņemt Lilitas Ozolas piemiņas stipendiju!

Nodibinājums "Vītolu fonds"

Reģ.Nr.40008066477

AS “SEB banka"

LV48UNLA0050020101491,

SWIFT (BIC) kods: UNLA LV 2X.

Maksājuma uzdevumā lūgums norādīt: ziedojums Lilitas Ozolas piemiņai.

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums