Ziedotāja Mečislava Maculēviča tikšanās ar stipendiātu fonda birojā

 Artūrs Linde un Mečislavs Maculēvičs
13.06.2024.
13. jūnijā ziedotājs Mečislavs Maculēvičs tikās ar savu stipendiātu Artūru Lindi (Rīgas Ekonomikas augstskola, "Ekonomika un uzņēmējdarbība").
 
Mečislavs pats reiz bija fonda stipendiāts, bet tagad strādā par personālvadības direktoru uzņēmumā “Rimi Baltic”. Tikšanās laikā viņš dalījās ar zināšanām, ko ieguvis studiju laikā Rīgas Ekonomikas augstskolā un dzīves vērtībām. Mečislavs atzīst, ka šobrīd ir laimīgs, jo spēj palīdzēt citiem. 
 

Stipendiāts Artūrs Linde raksta: “Pēc 9 mēnešu intensīvām studijām iespēja satikt savu ziedotāju - Mečislavu Maculēviču bija lieliska pieredze. Vēlējos teikt paldies ne tikai par studiju atbalstu bez kura nespētu tik veiksmīgi startēt Rīgas Ekonomikas augstskolā, bet arī par interesanto, domu izraisošo sarunu, dotajiem padomiem gan par dzīvi, gan studijām, piemēram, viena no tēmām, kas lika aizdomāties ir, ka neļaut dzīvei aizskriet garām. Lai gan vienas durvis aizveras, citas atveras, nedrīkst domāt tikai par nākošajām durvīm. Iepazīties un aprunāties ar Mečislavu bija lielisks veids kā iziet no rutīnas, vēršoties dziļākās dzīlēs. Kopumā, tas bija lielisks veids kā pavadīt ceturtdienas pēcpusdienu. Liels paldies!”

Paldies ziedotājam par sadarbību un sirsnīgo tikšanos! Vairāk par Maculēviču ģimenes stipendiju lasiet šeit: https://www.vitolufonds.lv/maculevicu-gimenes-stipendija
Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums