Topošie konditori, kulināri, pārtikas tehnologi un virtuves darbinieki aicināti pieteikties “Mego” stipendijai

Uzņēmums “Mego” sadarbībā ar nodibinājumu “Vītolu fonds” izsludina pieteikšanos stipendiju konkursam, kuras mērķis ir atbalstīt profesionālās vidējās izglītības iestāžu audzēkņus ar specialitāti konditora, kulināra, pārtikas tehnologa vai virtuves darbinieka arodā.

Veikalu tīkla “Mego” personāla nodaļas vadītāja Dagnija Bogdanova: “Kā sociāli atbildīgs uzņēmums vēlamies palīdzēt, tādējādi arī sekmējot jaunu, izglītotu profesionāļu ienākšanu darba tirgū, kas ir svarīgi ne tikai mūsu uzņēmumam, bet arī valstij. 2024./2025. mācību gadā uzņēmums “Mego” atbalstīs 5 studentus. Stipendijas apmērs ir 1000 eiro, kas tiks izmaksāti 8 mēnešu periodā.”

Stipendijai nākamajam studiju gadam var pretendēt pilna laika klātienes profesionālās vidējās izglītības iestāžu audzēkņi, kas apgūst konditora, kulināra, pārtikas tehnologa vai virtuves darbinieka arodu un kuru vidējā atzīme 2023./2024. mācību gada 1. semestrī ir 6 balles un augstāka.

Pieteikšanās stipendijām norit no šī gada 15. maija līdz 15. jūnijam. Lai pieteiktos, uz e-pastu info@vitolufonds.lv ar norādi “pieteikums Mego stipendijai”, ir jānosūta šādi dokumenti: Curriculum Vitae (CV), motivācijas vēstule, 2023./2024. m. g. abu semestru sekmju izraksti vai liecības kopijas, viena rekomendācija (no skolas direktora, direktora vietnieka mācību darbā vai klases audzinātāja). 

Plašāk par stipendiju konkursu lasīt nolikumā un sagatavotajā bukletā

Pēc konkursa noslēguma komisija vērtēs pieteikumus un paziņos konkursa rezultātus līdz 2024. gada 1.jūlijam.

Veikalu tīkls “Mego” ir Latvijas kapitāluzņēmums, kas šogad atzīmē savu 25 gadu jubileju. “Mego” veikali atrodas Latvijas lielākajās pilsētās un tā komandā ir vairāk nekā 2500 darbinieku. “Mego” rūpējas ne vien par preču, bet arī par apkalpošanas kvalitāti. “Dive” mazumtirdzniecības sektora pētījumā “Mego” veikalu tīkls ieguva trešo vietu pēc klientu apkalpošanas kvalitātes rādītāja un ir viens no lielākajiem valsts sociālā nodokļa maksātājiem valstī.

Kontaktinformācijai: www.vitolufonds.lv | tālr. +37126022856 | info@vitolufonds.lv

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums