Saņemts miljonu liels ziedojums

“Lai klusē tas, kas devis; lai runā tas, kas saņēmis,” sekojošiem Plūtarha vārdiem varētu raksturot ziedojumu, ko Vītolu fonds saņēmis teju Ziemassvētkos.

22.decembrī fondā ienācis testamentārais novēlējums 1 miljona Austrālijas dolāru apmērā. Ziedojums pārsteidz ne tikai ar savu apjomu, bet arī ziedotājas pēdējā gribas apliecinājumā pausto vēlmi palikt anonīmai. Labdarība vienmēr ir tik pieticīga, lai tā ļautu sadzirdēt pat visklusākos saucienus pēc palīdzības, tomēr konkrētais gadījums atspoguļo dvēseles skaidrību visā tās dziļumā. Sirds, kas nealkst atzinības vai pateicības, tikai apziņu, ka dotais sasniedz izvēlēto mērķi.   

Cienot ziedotājas gribu, fonds nevar atklāt sīkākas ziņas, tomēr jānorāda, ka ziedotāja ir Austrālijas latviete, kura strādājusi pavisam parastu darbu un, mūžībā aizejot, ziedojusi savā dzīvē uzkrāto.

Zīmīgs ir šis laiks, kad, gaidot krītošas zvaigznes, esam piedzīvojuši patiesu brīnumu, kura apmērus pilnībā ir neiespējami aptvert, tomēr tā izstarotā gaisma dos spēku un cerību daudziem jo daudziem jauniešiem gadiem ilgi. Saņemtais ziedojums nav tikai ārkārtīgi lielas labestības piemērs, tas ir patriotisms un Tēvzemes mīlestība, kas klusā nodomā turpinās piepildījumu caur jaunu cilvēku dzīvēm.

Sakām vislielāko paldies par šo dāvanu, kura pasniegta visai Latvijai, jo ikkatrs izglītots jaunietis ir neatsverama vērtība mūsu valstij!

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums