Noslēgusies talantu izaugsmes programma “Atbalsts”

Foto no atklāšanas pasākuma oktobrī


Maijā noslēgusies fonda “Tavs Atbalsts” organizētā jauno talantu izaugsmes programma “Atbalsts”, kuras laikā, iedvesmojot jauniešus aktīvi meklēt lomu pasaulē, 12 Vītolu fonda stipendiātiem pieredzējušo mentoru vadībā tika dota iespēja attīstīt savas līderprasmes.

Projekta gaitā studenti mācījās biznesa kouču un profesionāļu vadībā, apguva teorētiskas un praktiskas iemaņas un galvenos līderības principus, kā arī guva iedvesmu savu talantu attīstīšanai un ideju realizēšanai turpmākajā dzīvē. Apmācības ietvaros jaunieši izstrādāja  arī divas sociālu projektu idejas –  viena saistīta ar atbalstu skolēniem attālināto mācību procesā, savukārt otra –  ar skolēnu izglītošanu vides jautājumos.

Projekts stimulēja jauniešus ne tikai attīstīt savas individuālās prasmes, bet arī komunikācijas un sadarbības pratības. “Iemācījos labāk darboties komandā un uzticēties ikvienam komandas biedram. Apguvu, kā izstrādāt un virzīt projekta soļus un kā tikt līdz labam rezultātam, “ par programmā sasniegto saka Hugo Grūbe.

Vērtējot iekšējās pārmaiņas, atzinīgi izsakās Mārīte Svikle: “Ieguvu praktiski pielietojamas zināšanas par līderību, komunikāciju, saskarsmi. Sāku vairāk ieklausīties sevī un tiekties sevis izprašanas virzienā. Kā personība kļuvu pašpārliecinātāka un drosmīgāka,  kas ļaus biežāk pateikt “jā” jauniem izaicinājumiem.”

“Praktizēju prasmi sastrādāties ar nepazīstamiem cilvēkiem un izveidot kvalitatīvu komandu, kurā bija jūtama savstarpēja uzticēšanās, katra stipro un vājo pušu apzināšanās un to pilnveidošana. Domāju, ka galvenais ieguvums ir redzesloka paplašināšana un prasme saplānot savu laiku, kā arī spēja apzināties prioritātes,” teic dalībniece Marta Freimute.

Kā zināms līderība nav kalns, kura pašmērķis ir virsotnes sasniegšana, līderība ir nemitīga pilnveidošanās, sevis izzināšana un došanās pretī plašākiem horizontiem. Šī vairāk nekā pusgada laikā jauniešiem bijusi dāvātā unikāla iespēja augt, izglītoties un kļūt gan emocionāli, gan praktiski inteliģentākiem. Nozīmīgs ieguldījums, kas noteikti rezultēsies spējīgākas un gudrākas nākotnes kulminācijā.

Liels paldies Kristīnei Vilcānei, visiem lektoriem, kuri dalījās savā pieredzē un zināšanās,  fondam “Tavs Atbalsts” un  “Saules aptiekai” par stipendiātiem doto iespēju!  

How to find us?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Contact us