Pasniegtas Borisa un Ināras Teterevu fonda stipendijas medicīnā

Foto: Ināra Tetereva kopā ar stipendiātiem.
(foto autors: Rīgas Stradiņa universitāte)
 
6.oktobrī, svinīgi atklājot RSU auditoriju, kas nosaukta mecenāta Borisa Tetereva vārdā, vienlaikus tika pasniegtas stipendijas arī tiem jauniešiem, kuriem šogad ir tas gods sevi saukt par Borisa un Ināras Teterevu fonda stipendiātiem medicīnā.
 
Tālredzīgi lūkojoties nākotnē, Borisa un Ināras Teterevu fonds jau aprīlī veica ziedojumu, ievērojami palielinot piešķiramo stipendiju skaitu. Aizvadītā pusotra gada realitāte un deformācijas attiecībā uz to, ko esam pieraduši saukt par normalitāti, ir bijis ne tikai liels izaicinājums sabiedrībai, bet arī gana tiešs mūsu vērtību kompasa kalibrācijas process, izceļot tās nozares un profesionāļus, kuru ieguldījums krīzes situācijās vērtējams kā vitāli svarīgs, visspilgtāk akcentējot mediķu nopelnu.
 
Stipendijas šogad saņem 15 RSU Medicīnas fakultātes, Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes, kā arī Zobārstniecības fakultātes studenti: Signija Betima Baranovska, Arīna Bistrova, Anastasija Dementjeva, Arina Deņisova, Katrīna Freimane, Gaisma Gurska, Anna Jepifanova, Venija Kalniņa, Kalvis Kaļva, Ričards Kauliņš, Edgars Krūmiņš, Nikita Kuzmins, Lauma Skarbinīka, Ilze Skrastiņa un Kirils Veļikijs.
Vislielākais paldies Borisa un Ināras Teterevu fondam!
Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums